League of Serbia season 48

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Sta prvog graditi??? (7)

rs milanas >> thursday may 2 - 11:44
Po vasem mialjenju u sta prvo ulagati pare?
rs milanas
User
Registered2013-04-28
rs Dusko >> thursday may 2 - 20:43, Edited thursday may 2 - 20:45
Dobro pitanje. Takodje bih apelovao na menadzere koji duze igraju igricu i imaju vise iskustva sa istom, da nam iznesu svoje misljenje. I da li negde ima neki prirucnik, kako krenuti pravilno, u sta ulagati.. Iznesite neka svoja iskustva, utiske.. Nama kao pocetnicima je svaka pomoc dobro dosla.
rs Dusko
Newbie
Registered2013-04-27
hu Zsone >> thursday may 2 - 21:42
Evo kako sam ja uradio.Prve sezone sam prodao skoro sve igrace,ostalo mi je samo 2-3 sa kojima sa poceo igru,i samo ulagati a youth center!iako je skup,vratice se pare.i igrati te mlade igrace cak i ako zbog toga gubis ili ne plasiras se u evropu.kreairati igraca cim mozes.cim dostignes da dovoljno navijaca dolaze na utamice upgradeuj stadion na 2 nivo.Prodaj koga god mozes da bude veci nivo na youth centeru jer godisnje ce da ti se "rodi" 5-6-7 igraca o zavisnosti koji level imas,treniras ih 1-2 godine i lagano ga prodas za veliko pare i sa time si obezbedio finansijsku situaciju i dobre mlade za buducnost.sa ovom taktikom ces naravno da zrtvujes 1 i 2 sezonu pa tek posle 3 i 4 sezone pocinje da se isplati.ja se drzim oko 5 mesta i mislim da u evropi imam najbolju mldau ekipu(tako znam da niko nema u evropi youth centar 6ko ja)jedino par kineza i australianaca ima bolje mlade ali su ih oni kreirali.Znaci prodajte sve igrace,youth center koliko mozes upgraduj kao i stadion jer o d toga dobijas para i kupujte karte da imate dovoljno fanova.nadam se da sam dosta pomogao
hu Zsone
User
Registered2013-02-08
rs Dusko >> thursday may 2 - 22:01
Hvala @Zsone na savetima. Naravno da si pomogao. Sad donekle imamo uvid u to sta treba raditi, odn., koje korake preduzeti. Posto vidim da ovde prelazni rok nije stalno otvoren, vec pocinje cini mi se polovinom ovog meseca..Kazi mi koliko traje taj prelazni rok, da li je lako prodati igrace, ili se treba prilicno pomuciti? Slazem se sa tim da treba ulagati u akademiju, verujem da se vremenom isplati.
rs Dusko
Newbie
Registered2013-04-27
hu Zsone >> friday may 3 - 12:24
sledeci,duzi transfer perido pocinje 15.maja,kada se zavrsavaju lige,a traje ja mislim 2 nedelje ili 10 dana,onaj u sredini sezone traje 7 dana ako se dobro secam.inace a scout officeu uvek pise kad pocinje sledeci period.Lako je prodat igraca.kad postavljas cenu uvek digni na maximum,ako ima neko ko je ponudio barem toliko koliko si trazio onda ce sigurno da ode,ako neko ponudi manje od trazenog onda ti odlucujes da li zelis i za toliko da ga prodas,ali uvek ako niko nike ponudio za tvog igraca to ce uraditi jedan bot-team.vise vredi prodati igrace na kraju sezone jer onda su svi puni para jer smo dobili TV-revenue cash.
hu Zsone
User
Registered2013-02-08
rs pavlov >> tuesday may 7 - 18:04
ima više načina razvoja, ja sam se odlučio na scout i training centar. uskoro ću imati ovakvog igrača:

http://img4.imagetitan.com/img.php?image=7_untitled.jpg
rs pavlov
User
Registered2013-03-16
hu Zsone >> tuesday may 7 - 21:57
moze naravno i tako ali da imas takvog igraca treba ti scout level 5 i od sutra 350 kredita sto ako uzmes vip,plus gledas sve utakmice i glasas za igru mozda se pokupi za 1 godinu a nije zagarantovano da ce biti tako dobar.imam ja drugara kome je dosta slabiji igrac se stvorio.sa youth level 7 ce mi se slicni igraci stvoriti i to 5.5 igraca po sezoni.ako neki bude malo slabiji,prodacu ga za oko 500000 eura,takvi mladi su skupi
hu Zsone
User
Registered2013-02-08