League of Slovenia season 45

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Vprašanja (4)

si Makaveli >> saturday april 27 - 12:10
Živjo managerji, predlagam da imamo tudi tu na slovenskem forumu kakšno odprto temo, zaenkrat se mi zdi predvsem zanimiva in aktualna tema vprašanja. Zanima me, če je kdo recimo zainteresiran, da bi se naredil prevod igre v slovenski jezik? Angleško sicer dobro razumem, a se mi zdi, da bi s tem lahko pritegnili še več uporabnikov k igri.
si Makaveli
Newbie
Registered2013-03-07
si miller >> friday may 24 - 10:51
Jaz sem zainteresiran.

Predvsem me pa motijo imena in priimki. Daleč od tega da so to slovenska imena.
si miller
Community admin
Registered2013-05-22
si NK PROFIservis
si Makaveli >> sunday may 26 - 21:05
Ja imena in priimki so daleč od tega, da bi bili slovenski, to tudi mene moti, bo treba še pisat na glavni forum glede tega. Sem pa že pisal glede prevoda, rabijo 2,3 zainteresirane, ampak trenutno delajo na prevodih nekaterih drugih jezikov. Ampak pride slovenščina še na vrsto =)
si Makaveli
Newbie
Registered2013-03-07
si miller >> wednesday june 26 - 11:50
Sem malo pozabil na tale forum. Ja upajmo, da jim bo uspelo popraviti ta imena. Za prevod me niti tako ne moti, ker sem kar navajen na angleščino tako pri hattricku kot pri charazayu.
Se pa trenutno ukvarjam s poškodbami se mi je poškodoval najboljši midfielder za 10 dni, najboljši levi zadnji winger za 11 dni in sedaj še najboljši napadalec za 5 dni. Sem zgradil health center in se poškodbe niso nič zmanjšale. Moram prebrati v navodilih ali bi moral imeti pred nastalo poškodbo že zgrajen health center.
si miller
Community admin
Registered2013-05-22
si NK PROFIservis