League of Slovakia season 49

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Pokec (1249)


sk dudo >> saturday may 19 - 17:19

čaute tak vela uspechov v novej sezone ja dostaviam stadion na sedemdesiat tisic a budujem nove mužstvo tak dufam že čoskoro v prvej lige tak vela štasia

sk dudo
User
Registered2014-09-06
sk FC liptov team
sk Vladis13 >> sunday may 20 - 10:23

Takisto prajem veľa šťastia v novej sezone. Vyzerá to, že po skončení prestupového obdobia dám postaviť štadion na level 10. Za jedného mladíka sa mi črtá pekný balík peňazí. Dúfam, že vás takto o tri sezony privítam v novom stánku :). 120,000 kapacita.

sk Vladis13
User
Registered2013-04-26
sk Robinho >> monday june 11 - 19:49

Túto sezónu už viac menej vypúšťam a budú šance dostávať najmä proti silným mladší aby získali nejaké skúsenosti. Chcem to postupne v nižšej súťaži stabilizovať a dať šancu aj mladým hráčom rásť popri skúsených.

sk Robinho
User
Registered2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
sk David Guetta >> sunday june 24 - 20:51

Podarilo sa mi vyhrať 2. ligu po dlhých 13 sezónach a po 12 sezónach sa  Mufuza vráti do 1.ligy embarassed laughing...vytrvala práca s budovaním nového tímu a mládežou priniesla želané výsledky - hoci nie hneď ale po trošku dlhšej dobe.. Nebolo to stále jednoduché - 2 x Mufuza vypadla až do 3. ligy - no ja som naďalej veril mladému tímu a vyplatilo sa... Hra mužstva  sa sezónu za sezónou zlepšovala, kvalita a sila išla stále hore - vyhral som 2x dorasteneckú ligu, v predchádzajúcej sezóne som vyhral U21 pohár, ktorý sa podarilo obhájiť aj túto sezónu, v európskom u21 pohári som sa dostal až do 4. kola...V budúcej sezóne sa teda  vidíme v 1. lige - viem, že mužstva sú tam už oveľa silnejšie a pravdepodobne budeme bojovať o udržanie ale teším sa aj napriek tomu, hráči si pôjdu 1. ligu užiť, nabrať nové skúsenosti, hoci by to malo byť iba na jednu sezónu, čo dúfam nebude ale som realista - vidím ako končia tímy, ktoré prídu z drhej ligy do prvej laughing 

sk David Guetta
User
Registered2016-07-03
sk Mufuza Prešov ⭐⭐⭐⭐⭐
sk Robinho >> tuesday june 26 - 08:52

Gratulujem Mufuze k postupu smile. Ja začínam prakticky odznova s prerábkou kádra. Viac šancí mladším budem dávať postupne chcem to mužstvo postaviť na mladých. Samozrejme aj skúsenejší hráči budú v tíme.Hlavne získať nejakých hráčov na hosťovanie a niečo do obrany či zálohy na prestup v rámci možnosti.

sk Robinho
User
Registered2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
sk dudo >> saturday july 7 - 14:19

Želám Vám vela štastia v novej sezone nech sa darí ja pracujem na výmene mužstva tak verím že sa mi to časom podarí a vratim sa do prvej ligy ale až za dve sezony teraz mi stačí aj druhá liga kde začínam na novom štadione na sedemdesiattisic miest dufam že ho čoskoro naplním Vela štastia v poharoch v europe želám naším zastupcom

sk dudo
User
Registered2014-09-06
sk FC liptov team
sk dudo >> sunday july 8 - 09:38

dakujem Vám všetkým za hlasy ktore ste mi dali v hlasovaní o managera narodného mužstva dostali sme velmi tažkú skupinu tak neviem ako sa nám bude darit dufam že do tretice sa nám podarí slušne reprezentovat ešte raz dakujem 

sk dudo
User
Registered2014-09-06
sk FC liptov team
sk dudo >> wednesday august 15 - 08:22

vytvoril som turnaj pohar liptova všetkých vas pozyvam

sk dudo
User
Registered2014-09-06
sk FC liptov team
sk mega13 >> friday august 24 - 21:25

Pred touto sezónou, ktorá sa už skončila, som si predsavzal, že skúsim sa tejto hre venovať s vyššou intenzitou (keďže predtým môj tím skončil na 7. a 8. mieste) a výsledok ma veľmi teší. Myslím, že 4. miesto je tá najvyššia možná priečka, na ktorú môžem s mojim tímom pomýšľať. Dokonca si môj tím zahrá aj predkolo EL proti Világosu, ale ako tak pozerám na ich tím, tak bude to asi skôr môj tím, ktorý dostane világos :D

Uvidím, že či aj ďašiu sezónu sa budem nejako extra venovať tejto hre, lebo času je málo a navyše konkurencieschopnosť bez reálnych peňazí investovaných do hry sa ťažko dosiahne. 

sk mega13
User
Registered2013-02-07
sk FC Spartak Trnava
sk dudo >> saturday august 25 - 09:02

aj ja vam prajem vela štastia v novej sezone ja som nechcel dako postupit ešte ale nejak sa to podarilo uvidím či som scopný aspon držat krok s druhou polovicou tabulky stale pracujem na výmene mužstva zatial to je tak na polovicu udržanie v prvej lige by bol zazrak tak ešte raz vela štastia a zastupcom v europských ligach držím palce a dakujem pezinku za vypredaný štadion reprezentacie podarilo sa nám vyhrat nad silným belgickom a posunuli sme reprezentáciu na 144 miesto na svete dakujem

sk dudo
User
Registered2014-09-06
sk FC liptov team
sk Robinho >> friday september 28 - 16:25

V tejto sezone velke oci nemame v klube cielom je skoncit do 5.miesta vsetko vyssie bude nad plan urcite postupit nechceme.V druhej lige je fajn a radi tu ostaneme predsa len v prvej lige su kvalitnejsie timy.Po sezone sa opät obmeni kader s malim rozpoctom hrame naco mame.Niekedy muzstvo prekvapi niekedy sklame.Ale aj o tom je futbal. ;)

sk Robinho
User
Registered2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
sk dudo >> saturday october 20 - 19:26

ahojte tak som sa stal menegerom reprezentácie dufam že sa mi podarí posunut družstvo o pár miest dopredu a slušne zabojovat v kvalifikacii zajtra začíname s bosnou všetkým držím palce v novej sezone nech sa darí ja sa budem snažit postupit do prvej ligy na mužstve stale pracujem ale ešte stale to není aspon na stred tebulky tak uvidíme čo táto sezona prinesie

sk dudo
User
Registered2014-09-06
sk FC liptov team
sk maros0454 >> tuesday february 19 - 16:33

Takze po prvej tretine odohratych zapasov to vypada v mojom pripade na katastrofu a skor ako o boj o 3 priecku sa budem musiet sustredit na udrzanie sa v lige :/ 

sk maros0454
User
Registered2016-06-02
sk Vladis13 >> wednesday february 20 - 18:34

Este mas kopu casu na top 5, hracov mas kvalitnych tak by to nemal byt pre teba problem.

sk Vladis13
User
Registered2013-04-26
ua david_song21 >> tuesday february 26 - 13:09

It's so strange that Spartak,Zilina and RS Veľký Krtíš need to face the relegation.The game is so like the reality football.Full of uncertainty.

ua david_song21
User
Registered2016-02-19
sk AS Trenčín