League of Turkey season 14

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

- Oyun Hakkında Bilgi Paylaşımı- (3)

tr Xavosa >> tuesday may 7 - 19:37
Merhaba arkadaşlar herkese iyi oyunlar.

Malumunuz oyunumuz gelişme aşamasında ve başta Vittorio Pozzo hocam olmak üzere birkaç arkadaş forum ve sosyal medya vasıtası ile oyunu tanıtma ve geliştirme amacında.
Şu anda ülkemiz 5. sırada ve bu konuda başarı sağladığımız söylenebilir. Bu noktada artık büyüyen bir aile olduğumuzdan dolayı burada oyun hakkında bilgilerinizi, deneyimlerinizi, çözdüğünüz, gözlemlediğiniz noktaları paylaşırsanız daha yeni olan arkadaşlar ve bilmeyen dostlarımız için oldukça faydalı olacaktır.
tr Xavosa
Newbie
Registered2013-03-31
tr ekrem >> wednesday may 8 - 14:01
yaw şu taktik işini çözemedim kadrom adamdan daha iyi ama farkla yeniliyorum bazen
tr ekrem
Newbie
Registered2013-05-03
tr Xavosa >> friday may 10 - 22:25
Taktikler maç simulate sistemiyle bakarsanız rakibin taktiğine bağlı şekilde uygun sistemi bulana kadar denemek lazım. Tabi bu kredi harcatıyor ama faydalı olduğunu düşünüyorum.
Yine de zaman zaman simulatein şans tanımadığı takım kazanıyor ya da burada iyi gözüken saha dizilimi maçta darmadağın oluyor ama herşey mekanik olsa zevkli olmaz. Kötü takım da iyi takımı yenebilmeli gerçekte olduğu gibi şansla..

Youth Center çok önemli ve burada yetişen çocuklarla as kadrodakiler arasında henüz ciddi farklar olmadığından bir an önce 4 ya da 5. seviye'ye getirip 18 yaşında gençleri as kadroya dahil etmek faydalı olacaktır. Satılan as oyuncuların parasıyla ise stad ve diğer bölümler yükseltilebilir.
As Kadroyu bu genç oyunculardan kurmanın bir diğer faydası ise u21 maçlarında da oynayabilecek olmaları. Böylece iki kat hızlı gelişim göstericekler ve bir an önce fayda vericekler. Ben böyle bir sistem uygulamayı düşünüyorum.
tr Xavosa
Newbie
Registered2013-03-31