League of Turkey season 62 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Selam (36)

tr Sainz >> wednesday may 8 - 20:54
@Deniz

Yine kendi sahamda yenildim yahu, hem de Tekirdağspor'a...Tüküreyim böyle işe, bu gidişle bir aksilik olacak gibi. :D

Yükselme/düşme sistemine gelecek olursak, aslında tamamen farklı bir sistem ama kolay anlaşılabilir şöyle ki;

2. Ligte play-off oynamaya hak kazanan 4 takım öncelikle kendi aralarında eşleşip maç yapacaklar.(Maçlar tek mi yoksa çift ayaklı mı bilemiyorum) Kazanan 2 takım, bir üst ligdeki 2 takım ile maç yapacak.Her şey işte bu maçlarda belli olacak.

İlk eşleşmelerde Tekirdağspor'a denk gelmezsen, ben senin yükselmeni garanti görüyorum.Bu sıralar hazırlık maçı yapma, sakatlık falan çıkmasın.

Umarım 2. ve 4. / 3. ve 5. ya da 2. ve 5. / 3. ve 4. kendi aralarında eşleşiyordur da Tekirdağspor ile uğraşmak zorunda kalmazsın. :D
tr Sainz
Newbie
Registered2013-03-30
sco Raisdemort >> wednesday may 8 - 21:15
Bu aralar elimde olsa maç bile yapmayacağım :D Tekirdağspor 'u ilk maçta yendim ikinci maçı 3-2 kaybettim. Eşleşirsek çok ortada olacak mücadele.

Playoff sistemi güzel duruyor, umarım bir üst lige çıkabiliriz =)
sco Raisdemort
Newbie
Registered2013-04-04
sco Raisdemort >> friday may 10 - 18:12
Enteresan bir maç oldu. En azından iki tarafın sakatlıklarının da süresi çok uzun değil.
sco Raisdemort
Newbie
Registered2013-04-04
sco Raisdemort >> sunday may 12 - 17:35
Sainz şampiyon oldu, tebrik ediyoruz =)
sco Raisdemort
Newbie
Registered2013-04-04
tr Sainz >> monday may 13 - 21:46
Acayip bir lig olmuş, uzak kaldım maalesef.

Teşekkür ederim.
tr Sainz
Newbie
Registered2013-03-30
tr IOnestaR >> monday may 20 - 13:58
selam arkadaşlar yeni sezonda herkese başarılar..
tr IOnestaR
Newbie
Registered2013-04-08