Mecze i strategia: Strategia

Dzięki tym ustawieniom twoi gracze otrzymają bonus i karę do umiejętności. Większość schematów dodaje defensywne lub ofensywne bonusy w zależności od sytuacji na boisku.

Nastawienie defensywne dodaje premię do blokowania i pojedynków i karę do do podań i strzałów.

Nastawienie ofensywne dodaje premię do podań i strzałów i karę do pojedynków i blokowania.

Standardowa

Bez dodawanych bonusów lub kar.

Offensywna

Piłkarze otrzymają instrukcje by wygrać ryzykując przegraną drużyny.

Nastawienie ofensywne zastosowane będzie gdy twoja drużyna będzie remisować lub przegrywać, neutralne gdy będzie prowadzić a defensywne gdy drużyna będzie prowadzić 2 lub więcej bramkami.

Bonus będzie dodawany stopniowo wraz z każdą minutą spotkania. Im bliżej końca meczu, tym efekt strategii jest większy.

Na remis

Użyj jej gdy zadowala ciebie bardziej remis niż wygrana.

Piłkarze będą grać defensywnie gdy drużyna remisuje lub gdy prowadzi a gdy będzie przegrywać zmieni ona nastawienie na ofensywne.

Tak jak nastawienie ofensywne bonus dodaje małe premie a zwiększa je wraz z zbliżaniem się końca meczu.

Defensywna

Dobra strategia gdy jesteś z góry skazany na porażkę.

Zespół będzie grał defensywnie, nawet w przypadku utraty bramki. Bonus jest jednakowy od początku do końca spotkania.

Kamikadze

Zaatakuj wszystkimi siłami i podejmij wielkie ryzyko aby odnieść jak najwyższe zwycięstwo.

Drużyna będzie grać ofensywnie od początku meczu bez względu na wynik. Bonus jest jednakowy od początku do końca spotkania.

Kontratak

Wydaj polecenie aby twoi gracze skupili się bardziej na blokowaniu niż na odbiorze piłki.

Nastawienie dodaje karę do podań i pojedynków a bonus do strzałów i blokowania. Piłkarze otrzymują też mały bonus do szybkości.

Szybka przewaga

Spróbuj zaatakować przeciwnika z zaskoczenia zdobywając pierwszy bramkę. Idealna strategia na zespoły grające na remis.

Drużyna dostanie na start maksymalny bonus do ofensywy i defensywy ale stopniowo będzie on maleć i zmieni się w karę do ofensywy i defensywy. Używając tej strategii piłkarze otrzymają mały przyrost do zmęczenia.

Przez pierwsze 10 minut każdej połowy piłkarze otrzymają bonus pozytywny. Po 20 minutach każdej połowy zmienia się on w karę. Najwyższa wartość trwa między pierwszą a 46 minutą. Najwyższa kara (40% wartości najwyższego bonusu) trwa między 45 a 90 minutą. W trakcie dogrywki kara pozostaje bez zmian.