Forum: English rss-feed

This is the general discussion forum for English. When you post in this forum you have to use this language. Posts in other languages may be removed without notice. This forum uses subsections for posts with different topics or purposes. Please posts bugs in the bugs section and take some time to figure out where other posts should go.

English >> Real life soccer

Polish League [Polish language] (7)

pl Ace >> wednesday march 6 - 19:40
Witam, Panowie!
Mamy tu jakichś kibiców? Ja osobiście jestem wiernym kibicem Legii od prawie 20 lat.
Zapraszam wszystkich do dyskusji na temat obecnego sezonu.
Kogo typujecie na Mistrza? Faworyzowana Legia, czy może Lech, Górnik albo Śląsk? A może jeszcze ktoś inny?
pl Ace
User
Registered2013-02-09
pl Wojtas >> wednesday march 6 - 20:27
Kibic Kolejorza się zgłasza ;) 20 lat to ja mam na karku ;P gratuluję stażu. Co do tego sezonu, to myślę, że ku zdziwieniu wszystkich, absolutnym przypadkiem majstra zdobędzie najsłabsza z drużyn czołówki - aktualny MP - Śląsk Wrocław. Choć jest to najbardziej obok Wisły nielubiany przeze mnie klub w tej chwili w ekstraklasie to zdaje mi się, że mogą wygrać. Legia po tych transferach w zimie coś nie może się zgrać, Lech, dopóki obrona nie nawali może się wciąż liczyć w walce o triumf, ale musi zacząć grać lepiej u siebie przy Bułgarskiej. Górnik - solidny zespół z najlepszym szkoleniowcem w lidze, ale nie dadza rady. Polonia, kiedyś im się skończy szczęście, piłkarzom skończy się determinacja, bo jak tu grać za darmo? Śląsk - grają fatalnie, ale udaje im się często przechylać szalę na swoją korzyść, maja genialnego jak na naszą ligę zawodnika - Milę, który rbi wyraźną różnicę.
pl Wojtas
Newbie
Registered2013-01-16
pl Ace >> monday march 11 - 18:51
Ciekawe stanowisko. Teraz, po ostatniej kolejce widać, że jednak nikt Mistrzostwa nie chce. Gdyby nie kiks "Prezesa", cała kolejka byłaby pod Legię, a tak to Lech doskoczył.
Moim zdaniem namieszać w czołówce może jeszcze Zagłębie. Z meczu na mecz grają coraz lepiej.
pl Ace
User
Registered2013-02-09
pl Tomplus >> tuesday march 12 - 18:36, Edited tuesday march 12 - 18:37
Ja tam kibicem wielkim nie jestem, w każdym razie nie kibicuje żadnej, ale interesuję się ligą, bo jednak coś się dzieje. Kibicowałbym drużynom, ale ich nie ma nawet w niższej lidze od Extraklasy :p

Myślę że rozstrzygnięcie będzie pod samym końcem sezonu, tak jak w poprzednim sezonie... każdy próbuje swoich sił, liga jest wyrównana.
Ogólnie jeżeli ktoś miałby wygrać to Legia albo Lech innych drużyn nie widzę na fotelu lidera. Niech pokaże na co ją stać w (el.) lidze mistrzów.
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl WZL >> sunday march 24 - 09:25
Ja jestem kibicem Zaglebia Lubin i stamtad pochodze wiec powiem wam tak ze nasza ekipa moze i lepiej gra ale jak im sie nie chce to poprostu odpuszczaja zapewne jak 3 mecze teraz im nie pojdą to beda mieli gdzies tylko $$$ dla wiekszosci sie liczy choc juz powoli zarzad robi porzadki
pl WZL
User
Registered2013-03-04
pl Ace >> sunday march 24 - 18:21
Większość piłkarzy (i ludzi) pracuje "dla kasy". Grunt, żeby to robić porządnie. Niestety własnie wtedy zaczynają się problemy.
Póki co grają nieźle i moim zdaniem mają szansę na TOP-3 ligi.
pl Ace
User
Registered2013-02-09
pl Wojtas >> sunday march 31 - 09:29
Świetna seria Bełchatowa, 5 meczów bez straty gola, w tym jedno zwycięstwo. Moim zdaniem maja szansę się utrzymać z taką skutecznością obrony. Legia chyba zasłużenie wygrała derby Warszawy, i ucieka Śląskowi i Polonii. Lech gra jutro, miejmy nadzieję, że wygra i zbliży się na punkt do Legii.
pl Wojtas
Newbie
Registered2013-01-16