League of Czech Republic season 56

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Sestavy, taktiky (27)


cz colecko >> tuesday july 11 - 11:06, Edited tuesday july 11 - 11:12

Jop je to v návodu, abys dostal pro oba(střídaného a střídajícího) co nejvíc zkušeností tak střídej v 46'. Já tak hraju dorost, všech šest střídání v 46' a prostřídávám základ. V Áčku střídám většinou kolem 63'-70'.

@Honajz  Na papírek se vyprdni, na něco takového je nejjednodušší udělat si screen do malování... ;) Ale fakt je že jsem nikdy nekontroloval kolik vůbec kucí dostali zkušeností...

cz colecko
User
Registered2013-09-17
cz Ostrava Wild Beasts
cz honajz >> tuesday july 11 - 13:58
Tak byly doby, kdy jsem si dělal excelovské tabulky u některých manažerů. :-) Pak jsem si uvědomil, že už to nehraju ani pro radost, pořád zanášet nějaké statistiky, abych z toho vydedukoval, o kolik jaký trénink je lepší... V jednoduchosti je síla, a čím míň toho je nutné nastavovat a měřit a odpočítávat, tím si myslím se ty manažery lépe hrají.
cz honajz
User
Registered2013-01-16
cz Doktor >> tuesday july 11 - 20:40

já tady občas využiju ten export do csv... ale spíš jen, abych si vybral nejvhodnější hráče do Áčka... zahrnou se tam hezky všichni jak hlavní tak i rezerva

cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz ales72 >> wednesday july 12 - 12:38, Edited wednesday july 12 - 12:49

cool Tak vstup do nové sezony zase jako hrom .  Po dvou zápasech 1 bodík na kontě a doufání v lepší zítřky .  A to jsem tentokrát změnil  taktiku, ale bylo mě to prd platný :)   

cz ales72
User
Registered2015-03-09
cz FC STRATOVARIUS 1972
cz colecko >> wednesday july 12 - 14:13

Tak proti čuskovi jsi na body asi ani nepomýšlel, což... wink ale čekal bych že číňana smázneš. Jestli to nechceš tajit, tak jakou jsi použil taktiku? Máš výrazně silnější zálohu tak bych dal krátké přihrávky a jelikož jsi to hrál 4-1-3-2 tak rozdrtit soupeře... ale já su chabý odborník laughinglaughinglaughing

cz colecko
User
Registered2013-09-17
cz Ostrava Wild Beasts
cz Doktor >> wednesday july 12 - 19:41

Colecko ale nezapomeň, že hrál venku... a nějaké bonusy za domácí tým tam jsou...

na druhou stranu je to hodněofenzivní sestava, tak by měly padat docela góly. Trochu vyhořeli útočníci... Silinš byl úplně neviditelnej a Camerman spálil hodně šancí... navíc už jsou docela staří, chtělo by to mladou krev do útoku :-)

cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz colecko >> thursday july 13 - 19:05

Jasně hrál venku, proto jsem se trochu divil že hrál až tak ofenzivně. Mno nic jdu se znovu ponořit do návodu, potřebuju si znova počíst o zápasech. laughing

cz colecko
User
Registered2013-09-17
cz Ostrava Wild Beasts
cz ales72 >> friday july 14 - 18:34

No jo kluci, to byl jeden zápas, ale dnes zlatá výhra nad 7xmistrem a to se počítá :)  Ale to jsem psal do sekce ligového info.  wink

cz ales72
User
Registered2015-03-09
cz FC STRATOVARIUS 1972
cz colecko >> friday july 14 - 21:04

Tak to ne jako, já prohraju ve Vořechově (samozřejmě očekávaně) a ales vyhraje s Shivou?? Mažu účet, odpojuju internet, zapaluju dům a jdu se pověsit... laughinglaughing To jsi ho podplatil??

cz colecko
User
Registered2013-09-17
cz Ostrava Wild Beasts
cz Doktor >> friday july 14 - 22:41

mazec... vyhrát gólem v 90. minutě :-) ale měl jsi nad TIOU převahu ve všech statistikách...

cožtedaale znamená, že TIA teď neprohraje dalších minimálně 10 zápasů v řadě ;)

cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz ales72 >> saturday july 15 - 07:32, Edited saturday july 15 - 07:32

smile Tak samozřejmě tahle výhra se povede jednou, maximálně dvakrát za 10 let , každopádně štěstí máme asi vybrané na celou sezonu laughing

cz ales72
User
Registered2015-03-09
cz FC STRATOVARIUS 1972
cz colecko >> monday july 17 - 11:39

Jak jsi psal, vybrali jste si všechno štěstí... laughing Zkoušel jsem si na Tebe simulovat různé sestavy a vždycky mi poslali 0% šanci na body...  Celkově u mě špatný výkon a 1:1 je pro nás velký ůspěch.

cz colecko
User
Registered2013-09-17
cz Ostrava Wild Beasts