League of Czech Republic season 68

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

hmmm... (27)


cz Doktor >> tuesday july 11 - 07:52

jj, zvyšení platů beru... odčerpá to finance z bohatých klubů a ty chudší je budou moct, podle mě, snadněji dohnat...

teď jsem provedl rychlej výpočet a obávám se, že to možná tak moc znatelné nebude... Xanadu Wolves ztrácí každý den 23M, ale plně vyprodaným zápasem získame cca 200M, což nám pokryje deset hracích dnů... podle tabulky "Experimentální" my platy ve finále vyskočí o cca 18M, což asi ani nepoznám, protože jeden vyprodanej zápas mi náklady pokryje na 5 dní, což se asi dá zvládnout... a kromě toho největším zdrojem příjmů jsou stejně prodeje hráčů...

cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz colecko >> tuesday july 11 - 11:02

Taky jsem viděl že pár lidí navrhovalo nějaký sytém opotřebení zázemí, po nějaké době by se Ti znižovala efektivita až by pro Tebe bylo spíš přítěží. Pak bys jej musel buď opravit za velké peníze nebo zvýšit úrověň. To by taky nemusel být úplně špatný nápad...

cz colecko
User
Registered2013-09-17
cz Ostrava Wild Beasts
cz Doktor >> tuesday july 11 - 20:38

za mě to zní super. klesání efektivity zázemí a nutnost ho opravovat... na druhou stranu už tak se za něj platí nemalé peníze, ale to je jen za provoz :-)

cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz Demon >> sunday july 15 - 17:12

Gratuluji Qido-vi za krásné 7. místo v tipovací soutěži!! :)

cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Qido >> monday july 16 - 15:36

Děkuji, mohlo to být ještě lepší :) ale zapomněl jsem na 1. semifinále :D

cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Qido >> wednesday august 15 - 17:30

Má někdo zájem o jeden tiket VIP, co jsem vyhrál v tipovací soutěži, zájemci piště mě soukromou zprávu, vyberu si jednoho :)

cz Qido
User
Registered2013-02-08
cz Doktor >> thursday september 27 - 21:05

Zvláštní... když se člověk týden nepřihlásí, tak se vlastně nic moc nestalo :-D

cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz Maros >> friday october 12 - 06:29

jen takový můj malý postřeh: nevím, jestli to je někde zdůrazněné, ale náhodou jsem přišel na to, že jako manažer národního týmu Kolumbie (vyhrál jsem v loterii) mohu znovu kandidovat ve volbě manažerů reprezentace. Ale dost možná jsem jen znovu objevil ameriku :D

cz Maros
User
Registered2016-12-16
cz colecko >> monday october 15 - 18:37

Prodávám obránce 27,   11,7 hvězdičky.

cz colecko
User
Registered2013-09-17
cz Ostrava Wild Beasts
ua Shiva☮ >> thursday november 1 - 18:32

Děkuji trenéru NT za důvěru. 7 hráčů z mého týmu v základu v kvalifikačním zápase proti Itálii. Přesto, že jsme nevyhráli, mě to moc těší. 

ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz Demon >> thursday january 3 - 16:36

V této sezoně byla šance ke druhému kolu kvalifikace, bohužel koncovka byla naprosto tragická. Taktiku jsem volil podle momentálního trendu NT (5-1-2-2). V další kvalifikaci přeji našemu NT více štěstí, které nám chybělo zvlášť proti Belgii. Ať už náš NT povede kdokoliv, rozhodně by neměl opomenout vliv hráče Shiva. Vděk za důvěru v předchozím příspěvku myslím není na místě. Právě naopak, já děkuji, že tě tady máme! :)

cz Demon
User
Registered2013-05-22
cz FC Demoticon
ua Shiva☮ >> saturday january 12 - 12:52

Děkuji Banovi za pochvalu. Škoda, že není vidět jako se červenám;-) Každopádně pokud si vše ještě nerozmyslím, pak v několika následujících sezonách nebudu bojovat o titul, ale spíše o udržení. Mám v plánu po této sezoně prodat celý tým, krom dorostenců. Takže pokud byste měl někdo zájem, budu včas informovat o prodeji.

Hodně úspěchů všem!

ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01