League of Czech Republic season 68

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hráči (44)


cz čusek >> monday july 17 - 07:39

300 zkušenostních bodů za zápas. 

Bodovaných zápasů je 6 pro každého hráče pokud nemá speciální schopnost -dříč- má 8 bodovaných zápasů

cz čusek
User
Registered2014-03-05
cz FK Přestavlky
cz colecko >> monday july 17 - 11:42

Sice to není málo ale čekal bych víc než za ligu...

cz colecko
User
Registered2013-09-17
cz Ostrava Wild Beasts
cz Doktor >> monday july 17 - 20:12

To bych sice čekal taky, ale pak by to brutálně posílilo ty týmy, které se tam probojují... protože tyto expy získá (a pravidelně získává) malé množství týmů (hráčů)...

cz Doktor
Newbie
Registered2013-07-26
cz čusek >> tuesday july 18 - 04:50

ale je to dvoj sečné v lize jsme pořád na prvních místech ale v evropské lize brzy vypadnem

cz čusek
User
Registered2014-03-05
cz FK Přestavlky
cz ArchStorm >> sunday august 18 - 07:49

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2006952

neni to divne ze muj novy junior ma hodnotu 0..taky ma talent 5,4 i kdyz mam jenom zazemi 9 ( mam trenera 7/3 pro juniorku)

cz ArchStorm
User
Registered2019-04-25
cz FK Archie
ua Shiva☮ >> monday august 19 - 08:06

To Archie.

Není to divné. Junioři nemají tržní hodnotu do té doby, než jejich herní hodnota (hvězdičky) nepřesáhne 1,0. Poté jim hodnota naběhne.

ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz ArchStorm >> thursday august 22 - 06:48

plus je oznacen jako super talent .. co presne to znamena ?  btw divil jsem se proto ze plat ma skoro nejvetsi ze vsech mych junioru

cz ArchStorm
User
Registered2019-04-25
cz FK Archie
ua Shiva☮ >> thursday august 22 - 15:27

Super talent znamená, že má vyšší talent, než který poskytuje tvoje centrum mládeže. Pravdepodobnost, že se Ti "narodí" super talent je 1:25. Tedy zhruba každý 25. junior. 

ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz ArchStorm >> thursday august 22 - 18:33

 stejne mi hlava nebere ze ma hodnoceni tak nizke .. uz jsem dostal 16-leteho a mel neco kolem 1-5-2,4 cekal bych kdyz dostanu kvalitnejsiho mladocha ze i to herni hodnoceni bude vysssi takhle to nedava smysl

cz ArchStorm
User
Registered2019-04-25
cz FK Archie
ua Shiva☮ >> friday august 23 - 21:37

On kvalitnější hodnocení mít bude v průběhu, jak ho budeš trénovat. Uvidíš, jakmile mu herní hodnota stoupne přes 1,0 tak i jeho cena bude jinde než u tvých stávajících juniorů. 

ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz ArchStorm >> tuesday august 27 - 23:26

ale jak to ze ho ma nizsi kdyz je kvalitnejsi nez ti predchozi ????? to je to co mi nedava smysl

cz ArchStorm
User
Registered2019-04-25
cz FK Archie
ua Shiva☮ >> sunday september 1 - 18:16

Tak ja se o to pokusím znovu. Nikdy se Ti nenarodí junior, který má cenu. Vždy má nižší herní hodnotu než 1,0 protože není trénovaný. Jedině v případě, že máš nastaveny juniory na 16 let a starší. Až ty svým tréninkem mu zvyšuješ herní hodnotu a jakmile překročí zmiňovaných 1,0 teprve potom mu naběhne i cena tržní. Kvalitnější je v tom, že bude rychleji sbírat tréninkové body, tudíž se bude více vzdalovat těm tvým méně kvalitním juniorům. bude to lepší k pochopení, jamkmile budeš mít víc a víc juniorů. Věř mi, já už jich získal hodně. 

ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz ArchStorm >> wednesday december 4 - 19:04

mate zkusenosti kterou netrenovatelnou vlastnost nastavujete u svych mladochu sila rychlost nebo endurance ?

cz ArchStorm
User
Registered2019-04-25
cz FK Archie
ua Shiva☮ >> tuesday december 10 - 20:59

to arch storm: záleží na tom co je to za hráče. Obránci a záložníci potřebují zejména sílu. Útočníci a brankáři pak zase rychlost. Endurance je podle tvého uvážení. 

ua Shiva☮
User
Registered2013-09-01
cz ArchStorm >> monday december 23 - 10:08

to Shiva: diky a jak to mate s temi trenovatelnymi skilly ? s temi hlavnimi skilly je to jasne pro dane pozice ale jak moc trenovat ty vedlejsi ? Co jsem se dival tak golman potrebuje trochu taktiky ( asi 30 co jsem zatim videl) ale kolik do defense , skorovani zadne ale kolik treba passimg ? a potreboval bych to vedet i pro ostatni pozice 

cz ArchStorm
User
Registered2019-04-25
cz FK Archie