League of Estonia season 23

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H48 (40)


ee Balthazor >> sunday november 17 - 18:05

Praeguse seisu pealt vist enam playoffidele ei anna kukkuda, Euroopasse mingu pigem need, kes seal ka punkte korjavad. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> sunday november 17 - 18:57

minu meelest on liigas 3.-7.  koht kõik võimalik :)

oleneb ainult palju keegi pingutada tahab/viitsib :D

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee Taavi >> sunday november 17 - 19:37

Ma mängin u21 meeskonnaga :D Peaks endal keeperi paar aastat vanemaga ära vahetama et noortega paremini ajastada , raha tekib ka ja FA5/YA4 tundub veits liiga ulme ... muidu võiks 7 talent ründaja ja hea CB osta vast... igatepidi igav periood

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> monday november 18 - 04:20

Seal keskel tundub jah kõik võimalik. Olulised on vist eriti omavahelised mängud sest tabeli ääre klubidega läheb kõigil ühtmoodi. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> monday november 18 - 07:09

Hakab juba huvitav tunduma, kas ise saaks siin 5 punkti kätte :D kui esimene kord teise liigasse tõusin, sain ju ka mingi 10 punkti kokku vaid. Tegelt peaks enne uue korraliku põlvkonna peale kasvatama kõigepealt- oma paremad noored ja veel sisse osta mõni. Sinna muidugi läheks aega kuni uus stata valmis ja raha hakab tulema.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> monday november 18 - 15:03

Ühe värku, kahe kaitsja ja kahe pooliku pealt tuleb vist midagi Anomaalia stiilis tema viimasest hooajast siin ainult et sul napib ka kaitsjaid. Ründajad löövad sul liiga palju mööda nagu tänagi sest siin pole nad tasemel. Kindlasti tuleb mõnigi 6+ pakk ka sisse lasta. Ilmselt tuleks minulgi praeguste värkude juures. 

Ma ei näe ka põhjust miks näiteks Dünamo ei võiks Euroopasse pääseda :D 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> monday november 18 - 18:10

Loodan, et sinna jõuavad ikka need, kes seal midagi ka ära teevad. EL alagrupis kui sinna kobistaksin, lõpetaksin jälle ümmarguse nulliga, eelringides jõuaks heal juhul Q3 praeguse rivistusega: see on nõrgem kui viimatise nulli saanu. Probleemid tulevad kõigepealt suutmatusest väravaid lüüa nõrga vanaldase keskvälja tõttu. Kui Eestis tuleb vahel 1-2 väravat isegi ära, sest meil teisigi mitte täies võimsuses olevaid klubisid hetkel, siis euroliigas ei ole neid loota. 

Vaata mu punktirida: 2-3 võitu tabeli viimaste üle igas raundis, siis üks kobinavõit kellegi vastu esikuuikust ning mingi juhuslik viik ka. Imekombel olen sellega pildis püsinud, kuigi loogiliselt ei tohiks. Väravate vahe on selliste kohtade jaoks kohutav. Mullu tulid punktid tohututest viikidest keskosa vastu. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> tuesday november 19 - 04:32

No kui sa tuled liigas kellegist ettepoole siis saad temast paremini ju hakkama. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee tonis >> tuesday november 19 - 09:25

5punkti saada ei tohiks probleem olla, kui vähegi viitsimist lineupe panna. Mul motti tegelemiseks pole. Enamus punktid ja lineupid assistanti arvel. Kui  vähegi viitsin, siis panen lineupi nendega kokku kel mänguaega vaja. Muu jääb puutumata. 

ee tonis
User
Registered2015-02-22
ee onuelver >> tuesday november 19 - 14:48

Ma ei mängi seda mängu selleks et siin ühekohalist punktisummat jahtida. Liiga palju negatiivset pole hea oma ellu koguda ning seda on juba olnud ka piisavalt. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> wednesday november 20 - 18:14

Tegeliku taseme näitab mul ära see, et olen miinuses praktiliselt kõigi teiste top 7 klubide vastu. Võimalik väiksem vahe tekib ehk sellest, et mitmed neist on loovutanud minust rohkem punkte tagumisele kolmikule. Euroopas jääb mu ründepool selgelt nõrgemaks kui teistel meie klubidel. Kosmos pääses edasi grupist ja Reinhardil jäi üks mäng sellest puudu, aga liigas on punktivahe selgelt teistpidine. 

10 punkti võtaks Puka siin liigas ka praeguse rivistusega ära vabalt, sest ta on harjunud olema underdogi rollis. Pigem napib tal kogemusi favoriidikoorma ja liigsete ootustega, nagu hetkel paistab, eriti kui ta need endale ise peale kahmab. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday november 30 - 21:43

Paistab et Anarch saab siin kolmandagi hooaja veeta playoffidel alt 2 siia kõige vähem tahtvat satsi.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunday december 1 - 08:57

Kusjuures eelmisel leheküljel teatab ka Anarch, et mängiks parema meelega teises liigas, aga ei lastud välja kukkuda. Asjad on pisut halvad, kui meil on 10 koha peale vaid 8 meeskonda, kes tahavad siin mängida...

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> sunday december 1 - 17:24

Kui mu siia jätate tuleb hakata kõiki kottima....Hooaha lõpp näitas,et saan kõigiga mängitud peale Veenuse ja Tallinna Dünamo....

ee anarch37
User
Registered2013-05-26
ee Taavi >> sunday december 1 - 19:33, Edited sunday december 1 - 19:35

Ma sain 49 punkti u21 meeskonnaga :D Ega keeperhi mingi hea pole , järgmine hooaeg peaks euro koht tulema , eriti kuna nüüd Savi versatile kätte sai

Loodaks turult paar aastat vanema keeperi ka leida , 600m vaba raha millega midagi teha nagu pole , võibolla randinši asemele kellegi parema võtma , gurkini ei raatsi ka müüa,  oma kasvatatud siiski

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa