League of Estonia season 30

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H34 (62)


ee Taavi >> friday november 17 - 17:54

Veenus hakkab tiitli jahist eemale jääma :D Ma kaodanud kuuse vigastuste pärast palju punkte :D

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> friday november 17 - 18:38

Ma olen ka palju punkte kaotanud, sest et noortekas ei anna Kuuse taoliseid talente... :(

ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> friday november 17 - 19:44, Edited friday november 17 - 19:53

Aga see eest kõik ülejäänud STd on kehvad olnud :D

Creatid ka kõik halvad...torresel ennem vedas et mul tulid kõik STd siis kui ma olin tast 1 YC jagu maas ja meeskonnas 0 STd koguaeg

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> saturday november 18 - 13:20

Haha mul ainus ST kes päris sitt pole Jusuf Dosti. Tema aga on sündinud 15 aasta ja 5 päevasena. Albaania koondisse võib ta jõuda küll.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> sunday november 19 - 15:08
Mägiste (2) has to leave the field. He is replaced by Tammus (8) (playing as DCB).

Kuidas sellist vahetust panna (SK DCB asemel)?
ee kivipea
Newbie
Registered2014-05-10
ee Balthazor >> sunday november 19 - 20:18

 Vahetusmees pane SK kohale, vahetatav mängija korraks värku kohale, sea paika vahetus, lohista vahetatav oma õigele positsioonile ja siis õige värku paika. Kui see vahetatav kogemata läheb tagasi vasakule, kaob ka ühendus ja tuleb algusest peale sättida nood.

Kunagi juhuslikult avastasin, kui olin mingit kaitsjat värku kohal mängitanud sest vajas mänge hooaja lõpus, aga roteerisin neid ja panin värkuks ühe teise kaitsja ning nägin, et vahetus toimus nii, kontrollisin üle veel kunagi ekstra. Ju jäänud salakäik varasemast ajast, kui vahetuste juures miski veidi vabam oli. Kaks isiklikku tuttavat on ka sellest võimalusest teadlikud. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> sunday november 19 - 20:20

Kosmos suutis kahe kiire punase kõrvalt ainult ühe värava lasta. Päris hästi läks. :D

Vahetusmängijatel on kolm lahtrit, kus tingimusi panna - Vahetatav mängija, uus positsioon ja tingimus, mille puhul vahetatakse. Asenduskiiper saab vaid väravasse minna.

ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee kivipea >> monday november 20 - 12:16
@Balthazor jep, see toimib tõesti.

Ma ei teagi, tundub nagu asi mida peaks bugide foorumisse raporteerima. Samas ega mul kahju ka ei ole kui sa niimoodi vahetusi paned :P Peamiselt huvitas mind et kuidas kurat see võimalik on :P
ee kivipea
Newbie
Registered2014-05-10
ee onuelver >> monday november 20 - 14:48

Kui pole 3-4 noort värkut aga on väljakumängija kellele saab nii mänguaega anda siis miks selline nõme piirang peab olema? Kui 1 mängija peab nigunii terve mängu platsil olema siis miks ei või olla see värku? Tavaliselt mängus on värku üks viimaseid keda kiputakse vahetama. Las see olla uus eesti nokia parem- Torres avastas vist kunagi kaitsja sobivuse DM kohale juba.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> wednesday november 22 - 14:23

Vaatan et Eesti on päris lähedal top5 liiga olemisele :D

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee anarch37 >> wednesday november 22 - 14:59

Arvestades kasutajate ja tiimide arvu,siis eriti kõva...cool

ee anarch37
User
Registered2013-05-26
ee onuelver >> wednesday november 22 - 23:50

Kui palju kasutajaid on lätlastel ning kui palju eurokarikaid? tongue-out

Räägivad küll et neil liiga nii kõva et peaks 20 klubiga olema. Kui Eesti liiga kasvaks 20 peale siis jõuaks iga vähegi tõsiseltvõetav sats sinna pluss ka mõni mittearvestatav- jube kujutada Blue Lionit siin kümneseid pakke saamas ning miski 15 klubi tunneks end suht turvaliselt liigas. Et 5 hulka enamusel neist kunagi asja poleks siis nad vist ka väga ei pingutaks nagu ehk praegu 2. liigas.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> thursday november 23 - 14:18

Graafik nii tihe et ei jõua meestele positsiooni xpd anda ...

Aga CLis poolfinaali suhteliselt kergelt saanud , tea kas mu meeskonna tugevus nüüd ongi selline :D

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee plarts >> thursday november 23 - 19:25

Krt

Kas sellised sünnivad ainult Siberi metsas ?

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-1225119

päris julm :D

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee Kaarel >> friday november 24 - 14:33

Eriti karm mängija. Ei tea mis siis tuleb, kui 20. tärni peale läheb.. :D

ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud