League of Estonia season 41 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 7 (184)


fi Kiilikas >> monday february 10 - 07:24
1.mäng "suurel" väljakul tõi sellise sissetuleku, arenguruumi veel on.

Attendance Tickets Food & drinks Merchandise
4353 € 88 841 € 22 032 € 16 347
fi Kiilikas
Newbie
Registered2013-06-21
ee Taavi >> monday february 10 - 09:24, Edited monday february 10 - 13:26
Ei muretseks , vastane oli sul ka vastav , teiste vastu tuleb rohkem (va mina)


Mul on selline mastermind tunne peal , vahetasin mängude kellaaegu ja nüüd saab kõige tugevam MiD mängida torni vastu :D

(tegelikkuses tegin seda kogemata, aga hehe)
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> monday february 10 - 16:38
Krt mu ründajad nii saamatud on? Boti all mängides kõlistasid küll väravaid , mina paika nad panen siis ei tee nad midagi <.<
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> monday february 10 - 18:05
Briis on hästi kogenud keskkaitsja ning ega see hollandlane mul ka niisama pole taga aetud. Enel oli mullu üks liiga parimaid puurivahte ja aitas Lolenkovigi mitme nullimänguni. Need suured kaotused tulid mullu siis kui platsil oli palju noori.
Bottide eripära ongi vist uue omaniku all esimene mäng olla edukas ja siis ära vajuda, ka Kickerz ja Jörpa hakkasid mullu lõpuossa langema peale uue omaniku tulekut. Mingil moel on meeskondadel üldse oma "karakter": kes tugevam hooaja algul, kes lõpus. Näiteks Haapsalu alustas mullu ja ka tunamullu täitsa hästi ning vajus lõpus ära, samamoodi on Meistrikas nõrga lõpuga Tartu, samas kui Viljandi ei saa kunagi algul vedama, vaid korjab lõpupoole mõne ebareaalsena näiva võidu. Ning 2. liiga on tasemelt täitsa ühtlane, vaid Chelsea läks mullu lõpuga eest ära.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn