League of Estonia season 41 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 46 (26)


ee Balthazor >> saturday august 17 - 16:21

Päris masendav vaadata, kuidas eelmises aknas müümata jäänud Kubu market value poole hooajaga poole võrra on langenud. Lõpuks läheb vist 20-25M eest pangale. Aga müüa ta tuleb, peab harjuma temata. Seega on ülestõusjatel minu vastu ka võimalused punkte võtta. Uut nooremat poolikut on siiski vaja.

Kuigi Navi on olnud teisel poolel kõikuv, siis otsustaval hetkel sai võidu kätte ning saab playoffis oma lemmikvastasega kokku. Chargers-Navi paar võib olla küllalt ettearvamatu.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> sunday august 18 - 13:43

Mul sama :D Oleks pidand Rouaixi ja Midi maha müüma...oleks 150m saand nüüd saan 20 äkki :D Või kasutada surmani :D

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee djdurex >> wednesday august 21 - 06:02

Lolli ei haka ka mängima. Tuleb mis tuleb. Chargers peaks kõvem ikka olema.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> wednesday august 21 - 12:41, Edited wednesday august 21 - 12:42

Kui vaja saad kasvõi mõnda noort mängitada kel 20 mängu kokku ei saanud. Mul 1 selline oli täna kaitses. Lihtsalt ma hoian klubis nii vähe mehi et saaks kõik ära mängitatud ja see üks oli mu viimane tõmme. Igastahes ei pea ma nüüd minema ülesse satsiga kes selleks sugugi valmis pole ja armetult peksa saaks.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> thursday august 22 - 08:05

4 mängijat said müüdud. Vaatab, kuidas playoffidega läheb, siis teab edasi tegutseda. Kui kobistab ära võitta, siis ju tuleb hoopis juurde laenata kõvemaid.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Taavi >> thursday august 22 - 08:10

Nii palju aega võtab müümine...kohutav , ostjate puudus ka :D Market value 400m mängija tahaks listi millalgi panna aga ennem prahi ära koristama eest :D seda saab 3 päeva järjest müüki toppida et lõpuks 100m eest panna :D 

Pusa mul ei taha keegi 70m isegi

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> thursday august 22 - 17:39, Edited thursday august 22 - 17:56

Kubut ei taheta 49M eest ning vaevalt ka 39M homme. Veel paar päeva ja läheb 23M eest pangatelleriks. Hetkel mul arvel 60M ning selle eest vist ei saa viisakat poolikut. Turg on üleküllastunud tuksikeeratud mängijatest, pooltele on üritatud 2-3 palli duelingut toppida, et tärne ja hinda üles pumbata.

Kirjutasin Lynxi juhile ja soovitasin tal trenni parandada, kurb vaadata, kuidas ta mängijad omal raisku laseb ja bottide vastu hädas on.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> thursday august 22 - 20:14

Ma ei leia 300m eest poolikut....

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> saturday august 24 - 06:52

Too lynx on mõtetu. Ma kirjutasin  talle ka pika kirja hooaja algul kui oli mingilt botilt tappa saanud aga ta pole midagi liigutanud selles suunas. 

Kas Chargers ei tahagi püsima jääda või omgi nii nõrk? Navil oli mõlemal poolajal üks kehvem kaitsja platsil ja ikka suutis vaid 1 värava lüüa.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> saturday august 24 - 11:10

No Chargersi nõrgim liin ongi rünne, sest Jaanson on ajast ja arust. Maninga on juba tast parem ja 21 vaid ning Pisuke peaks tast ka mööduma järgmise hooajaga.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday august 24 - 13:41

Ning sellepeale Jaanson vihastas ja tegi skoori laughing

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back