League of Estonia season 43

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 14 (277)


ee Taavi >> sunday december 21 - 02:53
Kurat , võit oli nii lähedal aga rsk lõi cornerist ära :D
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> sunday december 21 - 13:31
no siis oli lihtsalt ebaõnn...25-0 löögid ja 0-0, uue mootoriga lihtsalt minu treenitud mängijad ei kõlba kuhugi. peab kõik täiesti ümber treenima ja siis vaikselt jälle otsast peale hakkama :)
nz Luke Broadcast
Newbie
Registered2013-09-18
ee raiku770 >> sunday december 21 - 14:04
missuguseid mehi on siis vaja?
ee raiku770
Newbie
Registered2013-02-05
nz Luke Broadcast >> sunday december 21 - 15:35
ma ei tea. ma olen viimased 3a liiga võitnud (vb esimene oli joppamine). ma arvan, et põhjusega. praegu olen mänginud 3 mängu ja väravate vahe on 2-8. ma ei saa nuriseda, ei ole üheski neist olnud parem tiim, seega need kaotused on ära teenitud. lihtsalt ma ei ole aru saanud, mis ma teist moodi pean tegema, et ka uus mootor mu tiimile sobiks.
nz Luke Broadcast
Newbie
Registered2013-09-18
ee Balthazor >> sunday december 21 - 21:07
Ning olengi seal, kuhu tundub, et võin jäädagi.
Suur progress: täna õnnestus tervelt kahel korral pall väravaraamide suunas saata. Ent mu teises liigas hiilanud Hasquin on selle liiga jaoks väga lahja. Hooaja keskel uut värkut osta pole vist ka enam mõtet, kui ta teise liiga jaoks on täitsa piisav. Kaitseliin ei tohiks mul küll liiga kehvim olla(no paar satsi ongi rohkem lasknud sisse lüüa). Poolkaitses ei tohiks ka päris viimane olla. Ju jääb asi ründe taha mul, kuigi sain hea laenu juurde sinna. Kui ei jõuta pealelöögini KODUS meeskonna vastu, kes peaks olema üks põhikonkurente püsimajäämisheitluses, siis pole minust siin liigas muud kasu kui et saadakse anda vajalikke minuteid teisele värkule ning veel mõnele nõrgemale mängijale. Kui homme ka punktiarvet avada ei õnnestu (ning seda heas vormis vastase vastu), siis võin varsti oma 16-aastased saata Meistriliigas platsile. Noorteliigas on ju punkti- ja väravatearve avatud.
FC Tornil oli selle aja peale löödud juba 2 väravat ning ka punkt kirjas :D
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> sunday december 21 - 22:38
Ma ei saa aru mis te peale 3e vooru nii palju järeldusi teete? hooaeg on pikk veel
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> monday december 22 - 09:02
no mul ju koos eelmine aasta test matchidega ligi 40st mängust 3 võitu :D mis ma pean lootma?
nz Luke Broadcast
Newbie
Registered2013-09-18
ee Taavi >> monday december 22 - 09:12
Vingud ja vingud ja siis lõpuks tuled ikka meistriks :D
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> monday december 22 - 10:15
Kurat mul ründajad ikka jube kehvad tegelikult , uuteni veel 6 hooaega vähemalt :D
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> monday december 22 - 11:45
Siin liigas pole ju teist sellist meeskonda, kes ei suuda ühes mängus 3 lööki raamidesse saada, mul võtab see aga lausa 3 mängu aega :D Kui mul oleks need esimesed mängud siin Aashole ja Alkohoolikute asemel olnud Auguri, Reinhardi või Veenusega, oleks ma täitsa rahulik veel, et näe kui hästi mu kaitse nii tugevate vastu on pidanud. Kuid et Aashole ja AA vastu KOKKU üksainus löök raamidesse tuleb, on tõsisem asi- kui tahaksin puhtalt püsima jääda, peaksin vähemalt üht neist hooaja lõpuks edestama. Praegu ei paista väravaid kuskilt, pealegi on pärast homset mängu ees just kohtumised tugevamatega, kel paremad värkud ja kaitsjad kui esimestel vastastel. Õnnestub nende vastu mul üldse palliga karistusalasse jõuda? Ei arvanud, et mu meeskond siin liigas nii armetu välja näeb. Sai lolli peaga arvatud, et kui üks hooaeg teises liigas joppab, võib ülevalgi konkureerida. Tegelik tasemevahe on hoopis hullem ning sellepärast ei tahetagi sealt üles tulla. Märguanne anti mulle juba enne eelmist hooaega playoffidega, et ära tüki siia.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> monday december 22 - 20:56
kuule kui selgelt kõige nõrgema kaitseliiniga meeskond pole 3 mänguga veel väravat lasknud, siis see juba näitab ära, et midagi on valesti...no offence chargers, aga midagi on mäda :D global foorum ka pole üldse happy, ma pole kaugeltki ainus :)
nz Luke Broadcast
Newbie
Registered2013-09-18
ee Balthazor >> tuesday december 23 - 06:00
Mullu oli poole hooaja peal kõige nõrgem ründeliin ka üks liiga resultatiivsemaid, teise poolega vajusid nad alles "oma kohale".
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> tuesday december 23 - 07:00
36 mängu kobistada ei saa jah :D
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> tuesday december 23 - 14:41
Viimased 5 mängu alkohoolikute vastu 1 võit , 1 viik ja 3 kaotust :o
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> tuesday december 23 - 14:46
Ole mureta, ikka juhtub.

Mul on teises liigas selline sats nagu Anomaalia, kellega on sama lugu.
Isegi kui sats oli keskmiselt 1 tärni võrra nende kuttidest parem, siis sain neil ainult kaotuseid. Lõppsaldod nendega ei taha teadagi.

Kas halb õnn või mängu sisse kirjutatud "halb vastane", ei tea.
ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud