League of Estonia season 51 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 12 (164)


ee Balthazor >> friday november 7 - 18:07
Üks harvadest võitudest Chelsea üle. Korraks sai juba arvatud, et läheb käest. Publikut oli pettumustvalmistavalt vähe, vaatasin lives ja kõik 10 piletipakki sai ka uutele müüdud, sai ikka loodetud 12+ tonni või isegi täismaja, Black Catsi vastu tuli pea 9000 ilma vaatamatagi ära.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> friday november 7 - 18:59
Eeldasin, et saan kõrgemal mängides heal juhul 15 punkti hooaja peale, kuid see on ka nüüd ületatud. Ei tea kas simulaator hoiab mind või mis värk on.
Moskovsky pole ka jahtunud. Eelmise hooajaga pani 49 assisti 36st mängust. Meistriliigas jätkab veidike rahulikumalt, kuid samalaadse tempoga, 11 assisti 9st mängust.
ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> saturday november 8 - 14:25
Täna tuli neohulkur.
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-765688
Talent on suht ilus, aga erioskused panevad mõtlema. Peab selle 2.0 värgi veel hoolsamalt läbi lugema.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Tannu >> saturday november 8 - 14:48
Ei saa aru kuidas see hooaeg igas mängus on olnud vastase vv rating 10. Ründajad ei ole mul nüüd kindlasti halvad.
ee Tannu
User
Registered2014-01-10
ee Kaarel >> saturday november 8 - 15:14
@Baltha Vb powerit teha ning siis saab temast täitsa korralik DM.
Roaming pidi uuendusega veidike parem oskus olema.
ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> thursday november 13 - 04:24
Heh, ei lasta ikka karikas veerandfinaali :D aga vähemalt jõuavad sinna tõesti tugevamad allesjääjad.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> thursday november 13 - 20:56
Hehee, Kickerz on nagu paari hooaja eest siin Chelsea oli: tugev koosseis, aga ei saa algul kuidagi minema ning kõik peale minu klobivad teda. Pole veel tema nõrka kohta läbi hammustanud, aga üle nädala ju aega uue kohtumiseni, seniks pean nende mehed ja mängud ühekaupa lahti võtma :D
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee d4rkm4l4k >> monday november 17 - 07:40
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-772387

Uue noortekeskusega tuli 3. supertalent
ee d4rkm4l4k
User
Registered2014-01-02
ee Fc Anomaalia
ee Taavi >> monday november 17 - 08:45
Ohoh , mõned müügid - ostud siis peaksid varsti kõva meeskonna kokku saama
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> monday november 17 - 15:18
Kui hullusti lõppenuks asi veel siis, kui ma oleks 3. vahetuse ka poolajal ära teinud...
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> tuesday november 18 - 13:27
Noh balthazor võtad tiitli ära ja liigud üles meie seltsi? :D
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> tuesday november 18 - 14:49
Kes teab, mis teine pool veel toob, tuleb näiteks sihuke haamer kui tunamullu hooaja lõpus ning mõne vooruga liidrikoha asemel esikolmikust väljas. Aga aeg oleks vist jah ülespoole pürgida, muidu saavad mu võtmemängijad liiga vanaks :D Praegu tundub põhiküsimus, kuidas pääseda ära relegatsioonikandidaatide kuldsponsori tiitlist :D
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> tuesday november 18 - 17:31
Äkki hoopis tõused kohe tabeli tugevamate sekka, kui ML'i saad.
Vaata millise satsiga mul see õnnestunud on. Vaadates su noori ning seda, et sul veids finantsi peaks olema, siis usun et sul väljalangemistsooni vältimine pole väga keerukas.
ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> wednesday november 19 - 04:22
Arvestades, et ma GoGoGo vastu ei suutnud playoffides mitte kui midagi ära teha, poleks ma üleliia optimistlik. Samas uus mängumootor võib mulle sobida, kuid pole välistatud ka, et ei sobi mulle. Lootust annaks nagu fakt, et 2 test matchi Auguriga on õnnestunud viigistada ...või räägib see hoopis Auguri tumedast tulevikust? Kõigepealt tuleb üles pääseda.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> thursday november 20 - 15:57
Krt ikka vist vara veel üles tulla, ma ei suuda seal ju väravaid lüüa kõige nõrgema värkuga tiimidele.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn