League of Estonia season 56 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 31 (57)


ee anarch37 >> friday may 19 - 07:37
Edu siis...
Võttes targemate kogemust arvesse sai uus peatreener võetud
https://www.youtube.com/watch?v=18fqLYa-EaY
ee anarch37
User
Registered2013-05-26
fi Kiilikas >> friday may 19 - 13:24
Oot , misasja, ma saan aru küll, et random, aga et ma kõik kolm väravat löön mängus haapsaluga.
fi Kiilikas
Newbie
Registered2013-06-21
ee antwonfisher >> friday may 19 - 20:01
Ja uus hooaeg algab jälle täiesti loogiliselt, koduväljakul boti käest põske ja vastaste väravavaht teeb 17 tõrjet?!?!?! Mis kuradi randomiga need asjad siin käivad? Koduväljakueelisest polnud juba eelmine hooaeg juttugi, ma võiks kõik mängud võõrsil pidada ja saaks ikka paremaid tulemusi. Ootan huviga mis kuradi bardakk siin edasi toimuma hakkab.
ee antwonfisher
User
Registered2013-05-28
ee Chargers
ee onuelver >> saturday may 20 - 08:31
Kui see surnuaed siin ruulima hakkab tänavu siis pole meil kellegil mõtet meistrikasse tahta. Oli seal ju mullu nagu Gogo viimati siin.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> saturday may 20 - 12:46
Ei tule siit hooajast vist midagi head peale stata laiendamise. Kui esimene pool juba mängust täittsa väljas olen, siis vist löön mõned vanad müükki ja mängitan teisel poolel noori. Üheainsa ja veel lahja laenuga pole siin midagi teha, paremat ei saa aga.
ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Balthazor >> monday may 22 - 15:46
Paremat mängujuhti oleks sul vaja, Heikkiläle näiteks pluss veel pall powerit ja speedi. Loorits ei vea siin liigas enam välja, korralikult tuunitud Heikkilä aga küll.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> monday may 22 - 20:33
Loorits playmakeri pärast parem kui heikkila
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> monday may 22 - 21:40
Playmaker on must be IGAL ründaval poolikul. Mida rohkem neid on seda parem. Kui ma teise jõudsin siis mitmel klubil polnud ühelgi ning kui sain oma esimese playmakeri siis hakkasin ligi 10p vahet tagasi võtma ja jäin isegi püsima. Ma treeniks põdrale ka Set Pieces külge ning kindlasti power kuldseks. Seejärel võib alles speedile mõelda. Muidu sul pole head corneri ja vabalöögi spetsi.
Kui sul veidi veab siis võid Blue Lionit ja botti ka edestada lõpuks sest mõlemad on vananevad satsid. Lisaks on Rastafaril väga lühike pink ning Torni ja Anarch hooaja lõikes jube kõikuvad satsid.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> tuesday may 23 - 12:49
Set pieces ta juba saab, playmaker järgmine kavas. Vähemalt on punkt käes ja veel suhtkoht kõva vastu.
ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee anarch37 >> tuesday may 23 - 18:14, Edited tuesday may 23 - 18:16
Kurat...ANTISTRESS...https://www.youtube.com/watch?v=v71YvNKehv8

Kui nii edasi mängivad kolib kogu meeskond Omskisse.
ee anarch37
User
Registered2013-05-26
ee Balthazor >> tuesday may 23 - 18:51
Oioi, ühe siinse meeskonna saladused on netti lekkinud :D
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> thursday may 25 - 20:26
Video kvaliteet pole küllalt hea. Kohe tuleb kogu video filmimine uuesti kuna on põhjust. Sophia-Liis oli see vasakul olnud suurte tissidega tüüp kes homme traditsioonilise sinise näovärviga saab mängida. Kui homme ka kaotavad filmime jälle uuesti ning otsin välja eelmise hooaja trussarid neile.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> saturday may 27 - 20:08
Saavad oma igatsetud lillad püksid siis tagasi ning nüüd on vabanemise tingimus 3 kuiva võitu järjestikuses võitude reas. Ka tuleb kordamisele video filmimine.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunday may 28 - 12:43
On see siin liigas üldse ühelegi meeskonnale jõukohane? Kui ehk Haapsalu vaid.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> monday may 29 - 21:11
Irw mul järgmised mängud ju Anarchi ja Naviga. Näitan enne mängu kreeklasele Metaxa pudelit ja tuletan meelde mis võib ees oodata. Katsugu siis ära puterdada!
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back