League of Estonia season 56 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 16 (70)


ee onuelver >> saturday april 25 - 16:41
Ja mida mina sulle kogu aeg räägin :D sinu koht on Meistriliigas
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunday april 26 - 06:27
Vaata, karikas on mul olnud madalama liiga klubina kõigi Meistriliiga omade vastu koduväljak ning ka õnne(Tartu mängija punane kaart), pika liigahooaja peale jääb sellest väheks, kui võidad 3-4 mängu. Liigas peab sind jätkuma terveks hooajaks.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sunday april 26 - 15:33
Miks arvad et sa rohkemat ei võida kui ainult need mängud mis karikas? Tänavu piisaks sul ehk 30 punktistki et püsima jääda ning võõrsil saad ka mõned punktid kätte. Võrdle või minu klubi Pärnulona ja Jebaatiga: klassivahe on küll ilmne kuid ma olen tänavu mõlemat korra võitnud. Kui sa oled kõiki kõvemaid viimase 3 hooaja jooksul võitnud siis mida sul karta? Siin mängus pole midagi kindlat kuni hooaeg läbi.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunday april 26 - 16:48
Oot kuidas 30st piisaks? Kui ma oleks üleval, siis kas GoGo või Kickerzi asemel ning kindlasti ei piirdu AA tänavu kõigest 30 punktiga, tõenäoliselt saab isegi 40 kokku, kui just liiga kindla seljatagusega ei hakka lõpus minu stiilis noori mängitama.
Vaatan, kuidas see hooaeg nüüd edasi kulgeb, eks lõplik otsus tuleb viimaste voorudega.Täna öösel saab vist staadioni laiendada, siis saab kuskil uue hooaja algul valmis. Rohkem ei viitsi ma sel teemal jahuda.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sunday april 26 - 18:02
9 päeva tagasi olid veel kuues ja nüüd juba liider ning ikka korrutad et pole taset :D
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> sunday april 26 - 19:48
Tundub et ma saan üleval oma kesiste noortega küll hakkama :D
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> sunday april 26 - 21:36
Ning staadioni laienemine algas. Kuu aja pärast on mul vähemasti staadion Eesti 10 parema hulgas, isegi kui meeskond sinnamaale ei jõua.
Ja mis su noortel nii väga viga siis on? Kõigil suurem noorteboonus kui minu omadel. Uus nädal peaks lõpuks selle imelooma ka ära tooma, kui need tasemeuuenduse noored just välja ei arvata, ootasin juba eelmisest. Pärast on talent 4,9 koos fixed skillidega alla 4 vanuses 16,40+ ja miski jube eriomadus ka.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> tuesday april 28 - 18:05
Päris äge tulevärk pärast seda, kui mu ainus koondislane peast segi läks :D päästis vist High Risk Shooting, mida üle tüki aja kasutasin.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> saturday may 2 - 15:01
Nii, tänase mängu põhjal poleks mul kõrgemas seltskonnas mingeid väljavaateid. Peaks hankima tükk parema värku ning ka ühe teravama ründaja, kuid kas rahadest jätkub...
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday may 2 - 18:08
Joppmandaa, sa ka ei väsi oma mantrast. Kui sa kogu aeg oma meeskonda nii maha ei teeks vaid usuks nendesse siis mängiksid nad paremini kah. Omalgi kaoks tahtmine pingutada kui oled oma 10 mängu kaotuseta püsinud ning pärast seda ühe napi kaotuse järel kuuled jälle et te ei kõlba ikka kuhugi.:D Tänavu ei saa meistrika 2 viimast vist kokku ka niipalju punkte kui sina said seal. Oleksid pidanud ikka eelmine hooaeg ülesse minema sest seal ei saaks sa tänavu kohe kuidagi viimaseks jääda. Järgmised hooajad poleks ma enam nii kindel.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunday may 3 - 16:04
Krt, hull poolfinaal oli ikka. Võimalik, et finaalikoha tõi mu lisaaja vahetus, Minlibajevi sihik oli mängus paigast ära ning ta on pennaldega üldse läbi karjääri suht hädas olnud.
Peaksin olema vist esimene madalama liiga klubi Eesti karikafinaalis. Vanade reeglite järgi tähendanuks see vähemalt 50% tõenäosusega kaht euromängu, ent paari hooaja eest vist muudeti reeglit ning kui keegi teeb duubli, siis läheb "karikavõitja" koht liigas esimesena väljajäänule, meil siis 4. koha omanikule.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sunday may 3 - 18:18
Raisk tegidki ära :D näed nüüd et mind tasub ka kuulata. Nüüd meistrikasse ja usu mind et jääd püsima!
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thursday may 7 - 18:09
Päris karm heitlus selle nimel, kes playoffidele pääseb: olin veel hooaja keskel kindel, et Aashole on peapretendent liigavõidule, kuid pärast tänast oleks ime juba playoffidele jõudmine.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> friday may 8 - 15:23
Ja mida põrgut sa täna ometi tegid? Lasid ehk liigavõidu käest.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> friday may 8 - 17:21
Ma niigi oma värkud liiga tihti pingile jätnud, rikkusin vist oma kasvandiku ära nüüd selle hooajaga. Kelle vastu neid veel siis kasutada, kui mitte liiga viimaste. Lihtsalt liiga eelviimanegi on juba nii lähedal mulle, et piisab vaid nõrgemast värkust ja ma ei suudagi võita tagumise poole meeskondi. Ainult noorte värkudega hooaega mängides istuks ma ilmselt 8. koha kandis.
Ning veel üks vastulause Meistriliigasse tõusule: vaata, mis punktide ja edumaaga ma tookord tõusin ning kui vähe punkte tänavu koguneb. Ning kui palju sai mullu koosseisuga trikitatud võrreldes tänavusega...täitsa reaalne, et ma ei pruugi mulluseidki punkte kokku saada.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn