League of Estonia season 56 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 47 (36)


ee tonis >> thursday october 10 - 05:28

Siin liigas kindlasti halb, andsin mänguaega paljudele oma kasvandikele ja plaanin seda teha ka kõrgemal. 2 mängijat saab ainult laenule saata, üle jäänutele pean ise mänguaja leidma. Enne statka raha kokku saamist ei liigu asjad kuhugi. Ilmselt tuleb keegi veel rahaks teha, hooaja jooksul tiksuvad ainult kopikad juurde. 

ee tonis
User
Registered2015-02-22
ee djdurex >> thursday october 10 - 07:42

Ma vajan kah veel nii 100 milli stata jaoks. Kas 120 tonnisega läheb asi niipalju lahedamaks, et võib akadeemjaid edasi arentada rahulikult?

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee tonis >> thursday october 10 - 08:58, Edited thursday october 10 - 08:59

Kõrgemal tiksub kindlasti kordades rohkem juurde, siin liigas vb tõesti märkimisväärselt suuremaid summasid ei saa kuna botid liigas ja staadioni täituvus raskendatud, siis peaks vaeva nägema piletite müümisega, mida pole viitsind ei tea mis ajast teha. 

ee tonis
User
Registered2015-02-22
ee Taavi >> thursday october 10 - 13:23, Edited thursday october 10 - 13:23

Kindlasti tuleks teil eesmärgiks võtta juba 200k stata :D Enam ei ela ära ilma selleta varsti...hetkel veel võimalik noori müüa aga varsti turg YA3+ noori täis odava hinnaga

Proovi siis 1 miljard kokku ajada 25m haaval panka müües...

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> thursday october 10 - 13:48

120 tonnisega pole enam väga midagi arendada vaatad et kuidagi plussi jääd. Vb tuleks just riskida ühe akadeemia üleslöömisega et saada kas väga häid noori või kiiresti keskpärast materjali üles kloppides ja realiseerides kohe kui market value 30M kanti jõuab. Tundub et juba on mul liiga hilja kõigeks. Ma olen siin 300M kandis juba pikemat aega olnud keskeltläbi ega jõua kuigi kõrgemale. Nagu juba kord varem ütlesin oleks ainus võimalus vist kogu sats tühjaks müüa ja siis vaid värskelt tõmmatutega kolmandast liigast uuesti tulla.

Statal tuleb mul isegi bottide vastu vähemalt 100K ära ning viimane alla selle mäng oli karika poolfinaal Dünamo vastu kui oli mingi 87K. Pileteid müün ikka automaatselt krediite loovutades sest nii saan need kes popularityt tõstavad rohkem. Nii et ma ei pruugi võrreldes üleval 10M vähema TV money juures kuigi paljut kaotada. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> tuesday october 15 - 20:45

Hehe Keila läks playoffidega alla :D oli juba ära tüüdanud.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back