League of Estonia season 57 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

U21 karikas (328)


ee Taavi >> saturday april 18 - 18:23
Ei saa üleval mängitada neid :D ja ei tea kas raatsiks raha raisata
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> monday april 20 - 15:17
Päris jube, kui finaali sattunuks meeskond, kes laseb arvulises ülekaalus olles 2:0 eduseisu käest :D
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> tuesday april 21 - 11:40
:D hea et lives ei vaadanud :D
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> sunday april 26 - 12:19
Ei tahtnud karikas ära tulla :D
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> monday may 25 - 06:07
Seekord ei vedand loosiga. Aga parima rivistuse panen ikka välja kasvõi trenni pärast.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> monday may 25 - 18:05
Kindlasti. Ning vahel võib sellega isegi vedada võiduni, sul ju koduväljak. Mu noored ei kuulu kindlasti Eestis 4 tugevama hulka, ilmselt isegi mitte 10 hulka, kuid 2 poolfinaali on nad kätte saanud. Kolmandat vaevalt tänavu tuleb, mängin ju kõigi 2.-3. liiga klubidega võõrsil ning Meistriliiga omadegi vastu poleks koduväljak kindel. Põhikarikaski on tegelikult sama teema: piisab kui kohtun korealasega, kelle vastu olen oma karjääris ainsa võidu saanud eelmise hooaja lõpul, ning suure tõenäosusega on asi ühel pool.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee tonis >> monday may 25 - 21:08
Kui tava karikas loosiõnne polnud, siis u21 sain vast parima võimaliku vastase. Eks näeb kaugele oma kesise vv jõuan, ilmselt mitte väga kaugele.
ee tonis
User
Registered2015-02-22
ee Balthazor >> saturday may 30 - 17:49
Poiss, mis sa tegid :D
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee tonis >> sunday may 31 - 09:32
Ma vist ainuke kellel vv alla 4blockingus. Ilmselt maksab kätte ka, kui just rünnak välja ei päästa, mis sel hooajal just eriti hiilanud pole. Pidin vv võtma laenule, aga poleks suutnud seda virinat ära kuulata, et põhi satsis mänguaega ei saa.
ee tonis
User
Registered2015-02-22
ee onuelver >> sunday may 31 - 12:51
Aga laenata parem värku ning müüa Ristikivi maha ei tulnud mõttesse? Balthazor pakkus enda oma laenuks ning ta pole su Ristikivist kuigi palju nõrgem, vaid 0,07 võrra blockingus kuid talendikam ja kiirem pluss youth bonus. Ning 36 mängust 20-s oleks ikka poolaja leidnud talle ning siis oma vanamehega vahetuse teinud.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee tonis >> sunday may 31 - 16:21
Paremad vv kui Ristikivi napsati ära. Suht vähesed olid üldse üle 4,5blockingus, kui ma õigesti mäletan. Lisaks poleks keegi Ristikivi isegi miinimumiga ostnud. Seega variant oleks olnud tuua kolmas number, kes oleks abiks pigem u21 kui põhisatsis, mis oleks laenutaja kiunuma pannud :D
ee tonis
User
Registered2015-02-22
ee Balthazor >> friday june 5 - 16:22
Tekkis juba huvi, kui tihti kolmas liiga noortekarikas veerandfinaali trehvab...
10. hooaeg. Haapsalu oli veerandfinaalis ja Kickerz lausa poolfinaalis.
11. FC Anarch VF
12. FC Anarch PF
13. FC Anarch VF
14. FC Torni finaalis, FC KaKa ja SK Panjaat VF
15. 3. liigat polnud, kuid tervelt 5 klubi 2. liigast
16. 3. liigat polnud, vaid 2 klubi 2. liigast

Madalam liiga finaalides
13. FC Kickerz finaalis
14. FC Torni(3L) finaalis
15. Blue Lion finaalis

Muidu on finaal jäänud Meistriliiga siseasjaks ning ühtki karikat pole ka ära antud.
Tänavu näeme veerandfinaalides 3 klubi teisest ja 1 klubi 3. liigast. Meistriliiga klubidest on aga vaid üks jätkaja varem noortekarika võitnud. Kas saame neljandagi kahekordse võitja või lisandub nimistusse keegi uus klubi? Parimad võimalused on ehk Veenusel ja Aasholel, kel olemas ka korralikul tasemel väravavahid, kuid teistelgi võib olla 6 korraliku väljakumängija omamisel võimalusi.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> friday june 5 - 18:02
Ma oleks väga hämmingus kui ma järgmises ringis välja ei lange :D
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee tonis >> friday june 5 - 21:19
Sama siin, tänane mäng oli eriti hea näide, et selle väravavahiga pikka pidu enam pole. Ime, et 2min enne teise lisaaja lõppu oma tõrje kirja sai ning penalteid ei tulnud.
ee tonis
User
Registered2015-02-22
ee anarch37 >> saturday june 6 - 06:04
Ma panin taktika puusse,
ee anarch37
User
Registered2013-05-26