League of Estonia season 58

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H66 (26)


ee onuelver >> monday may 30 - 15:55

Arvesta et Neemeloga väravas sul teises liigas pikka pidu pole loota. Navile ja Anomaaliale jõuab ta nooruse tõttu järgi ning Tirasist on ta juba ees. Kindlasti ostad järgmised TWd kedagi veel juurde ja muutud tugevamaks. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> wednesday june 8 - 12:38

Veenus peab EC ära võitma muidu tullakse meie eurokohtade kallale

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> friday june 17 - 17:03

Tuleb siis playoffidega alla minna, kuigi vahetasin parima kaitsja välja ning Tammlehte ei lubanud üldse platsile. Kuidas sai Navi mullu neile üldse alla jääda? 

Kindlasti tuleb kohe kui aken avaneb, mõned 22+ mehed müüki ning Tammleht pensionile saata, muidu lõpetan järgmise hooaja 108 punktiga.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday june 18 - 02:49

Oleksid pidanud kõik kaitsjad äärtele panema sest ta alati keskelt ründab. Ma selliste nippidega suutsin Albaanias isegi mõnelt botilt tappa saada kui väga ei tahtnud tiitlit.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> saturday june 18 - 18:39

Arvasin, et sellest võiks piisata kaotamiseks, muidu tal enamus mängijaid tugevamad kui mul. 

Neemelost pean vist ka vabanema, sest korralikku ML tasemel värkut tast ei tule, selline 7. kohal virelemiseks sobiv on vast lagi. Pealegi neelab ta juba üle viiendiku klubi palgafondist, pistes igal hooajal nahka vähemalt 1-2 farmitavast teenitava tulu eimillegi vajaliku eest. Kui klubi on valmis naasma, saab nagunii uus puurilukk sisse ostetud.

Playoffideks võiks ka mu ST kohal olla, saaks esimesed mängud juba kirja. Järgmist hooaega alustab ta loomulikult ühe põhimehena.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sunday june 19 - 20:56

Pean ka uue värku ostma sest märkamatult on 6 kõvemal juba musta tärniga värkud ja mul kukub alla 16 ära. Chargersil ka juba on ning Haapsalul saab olema järgmine hooaeg- ime et niigi vähe olen veel sisse lasnud. Mujale- kui satub ette siis võtab.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> friday june 24 - 03:17

Ajalooline hooaeg klubile- pole varem 7. olnud ega positiivset väravate vahet saanud. Hoidmisega läheb raskeks muidugi kui Haapsalu noored järgi kasvavad.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> saturday june 25 - 16:02

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2252099

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2191422

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2120943

Väike müügike , kui keegi soovib euros või liigas natukene põnevust siis ostke ära, pakuks et hinnad langevad alla 100m. Kõik pakkumised võtan vastu :)

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> tuesday june 28 - 12:04

Uus värku on pmst olemas kes ka liigatasemele vastaks. Vanast saab ka lähipäevil lahti ning veel ehk mõnedest mõtetutest tulevikuta mängijatest. Ehk komistab mõne parema noore otsa kah. Duublisse tuleb hambaid kiristades paar rauka tuua sest muidu pole euros punktivõimalust. Niigi on klubireiting nii alla vajunud et kunagisest "peaaegu Q2 asetatust" olen päris viimaste hulka vajunud sest ei tule enam kergemaid Q1 punkte. Hakka või jälle sihilikult kolmandaks end jätma.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> thursday june 30 - 10:03

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2422867

keegi pankrotti tahab minna? :D

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> thursday june 30 - 17:36

Tundub, et paar tahtjat ikkagi on. Paar-kolm hooaega elaks tema palga isegi üle, kuid siis pole ta vist veel mängijana seda palka väärt. Duublisse uut värkut vaadates sai ka mõni kandidaat just palga pärast maha kantud ja lepitud lahjemaga, kellest peaks siiski lõpuks blackstar saama. Sain omale viisakama wingeri ka, kalastan edasi.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn