League of Estonia season 58

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H67 (30)


ee Balthazor >> wednesday august 10 - 19:51

Meeskonna, mis toonud sulle klubi ajaloo parimad kohad 2 viimasel hooajal? Võiks siin keskosas veel mõne hooaja vabalt püsida enne kui paar põhitegijat liiga vanaks saavad, aga noori tuleb ka vaikselt sul peale, kaitse üleminek ehk on pisut kriitilisem moment.

Ma saan teises liigas veel päris mitu hooaega kasvatustööd teha, sest meeskond pole veel kooski. Igasse liini paar tk juurde vaja leida veel. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> friday august 12 - 20:55

Tegelt peaksin meeskonda ideelt ümber ehitama kui tahaksin siin eespool edasi võidelda. Kui pole hooajal ühtegi mängu mida võid kergemalt võtta(vb Veenuse vastu aga sealgi sai juba üritatud) siis ei õnnestu väga noortele põhis niipalju mänguaega anda kui harjunud. Kui mängid seal 8. koha kandis siis on suht kindel et top3 vastu eriti punkte loota pole ja võid rahulikult 3 noort poolajal sisse vahetada. Albaanias on jälle teine asi, seal võin mängida abs. suvaliste mängijatega ja ikka võita ning Leonovs ja Savoldelli said rahulikult põhis platsile. Ainus piir oli et jahtisin 300 väravat tänavu.

Aga mulle lihtsalt meeldib noortega mässamine mitte mingi surnuaia ülalpidamine.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee plarts >> friday august 12 - 21:58

Puka

Sorry aga minu meelest on sul esimene vajadus FA4 ;)

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee onuelver >> saturday august 13 - 22:07

Seda raha  ei paista lähiajal tulevat kui ma just kogu satsi maha ei müü. Omal ajal sain stata ka nii et müüki läks Vool pluss veel enamus klubist kui jälle olin välja kukkunud. Mingit püsivat medalinõudlejat minust nagunii ei tule, eriti veel selliste mängudega nagu mul Warriori ja Chargersi vastu kipuvad tulema kus peaksin kindlalt üle olema ja hea kui viik ära tuleb. Homme nagunii mu hädapätakad kaotavad ja mängivad 4. koha maha- kehtestan siis jälle neile roosad püksikesed mänguvormi.

Pealegi võiks meil olla ka mõni YA4 klubigi kui YA5 ei kannata ülal pidada. Muidu meil koondis jääbgi sinna tasemele et turniirile isegi pääseme aga grupist edasi ei saa. Ilmselt tähendaks see et suur osa noori tuleks varakult müüa siis kõrgema FAga klubidesse. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunday august 14 - 14:05

Mida nooremalt mängijad sisse ostad, seda olulisem on su FA tase. Kui ostad valmistreenitud mängijad kuskilt FA5 klubist, võid muidugi lubada ise lahjemat FA taset.

Praegune CL võitja FC Barcelona on ka oma noorteka 10 peale nudinud, Seaburn Beach on 4+3 nagu meiegi enamus, The Hague on just see "surnuaia" kokkuostja 3+1-ga. Tema ostis FA4 miljardi eest hoopis oma 5 vanurit, kes ta CL poolfinaali vedasid, sama süsteem on ka Gaujmalas avotil. Ka mõne hooaja tagune tipp Cordoba on 4+1 hetkel. Ainus Euroopas hetkel tipum klubi kõrge YA-ga on vist Lions 4+5-ga, siis veel see Poola klubi, kelle nime on raske õigesti kirjutada, võimatu hääldada. 

3+4 poleks jälle kuigi jätkusuutlik, keegi väga ei taha osta YA4 omi tippudest, siis peaks juba 3+5 peale välja minema. Siis aga ei saa väga tulemusi jahtida, kui ei nõustu vanureid kokku ostma. Kahtlustan, et ka meie tipud ei taha eriti osta sisse YA4 eestlasi, kui saadaval on YA5 mängijad, kes paremaks kasvavad, sest nad jäävad meeskonnas piduriteks. Muidugi oleks hea, kui keegi võtaks sihiks olla koondise noortetootjaks ning rajaks YA5, aga altpoolt pole ühtki sellist kasutajat ka paistmas, teise liiga seltskond lihtsalt tiksub kuni ühel hetkel unustavad pikalt sisse logida. Neil on probleeme passiivsuse tõttu juba staadion-11 rajamisega, milleta ei majandaks YA5 lihtsalt ära.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sunday august 14 - 20:52

No kõigepealt tuleb selline papp kokku saada et level 4 akadeemiat saaks lubada. Siis vaatab kuidas edasi. Vahepeal tuleb ju uusi mängijaid ka osta juurde. Aga

ÄRA TEHTUD RAISK!

Eks mingi koll vastu loositakse sest ratingut pole aga äkki nokib midagi.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> monday august 15 - 08:14

Edu, ei suutnud kinni püüda jah :D

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> tuesday august 16 - 21:13

Eks järgmine hooaeg pääsed mööda sest sul on kõik noored. Mul igas liinis mõni kel on hetkel see murdepunkt kus areng lõpeb ja algab vananemine sp nad olidki oma elu vormis tänavu. Tuleb euroloos ära oodata ja siis selgub keda juurde osta.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> friday august 19 - 05:54

See Skonto tundub justkui täitsa võidetav aga selline Chargersi tüüpi värkul põhinev sats kes kui neile ära ei löö kobistavad selle ühe ise ära. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee plarts >> friday august 19 - 21:12

Puka

See peaks küll ära tulema ;)

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee Kaarel >> monday august 22 - 12:42

Keegi Raidi tahab osta? Ta palk on veitsa palju mu jaoks.

ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> tuesday august 23 - 08:54

Mu tiimi jaoks veidi liiga vana...

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee djdurex >> tuesday august 23 - 09:51

Taivo Süld on nüüd müügis. Vb annab tast midagi normaalset kasvatada paremas akadeemjas. 

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Balthazor >> tuesday august 23 - 19:02

Vähemalt asking price tuleb ära. Võinuksid ehk rohkemgi küsida.

Ma olin suht kindel, et Puka vähemalt ühe mängu ikka ära võtab, tasemevahe olemas ning kogemused duubliga kah, kus ta on mitmel korral alistanud ehk endast tugevamaid klubisid. Isegi seda kardetud üht võimalust ei antud vastasele, suure sauna hoidis nende väravavaht ära, aga kingitus võeti ikka kenasti vastu esimesel poolajal :) 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> wednesday august 24 - 11:42

Vähemalt ei puterdanud punkte ära mida euroratingusse vaja läheb. Aga 2 mööda pennut on ohumärk küll. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back