League of Estonia season 58

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H48 (40)


ee onuelver >> sunday december 1 - 21:25

Ei teagi mida edasi teha. Tundub et oleks vaja stata raha kokku saada sest ilma selleta ei saa ma kuhugi edasi areneda aga seda raha ei tule kuskilt kokku. Ei liigu sealt 400M kandist mitte kuskile edasi eriti. Peaks ehk ka 21+ vennad pea kõik maha müüma ja noortega jätkama sest kukkuda nagu 6. kohast tahapoole ei anna eriti. Saab ehk paarsada milligi juurde. Ei viitsi olla igavene teise liiga teine.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> monday december 2 - 05:17

Pigem osta korralik väravavaht ja tule Meistriliigasse. Anna praegusele põlvkonnale võimalus. Üleval peaks ka raha veidi rohkem sisse tulema.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> monday december 2 - 23:24

Mul tuleb juba siin 107k bottide vastugi ära- mida mul juurde võita on? Hooaja peale vb 10M mille kaotan tv raha arvelt. Pigem saan siin ilma närvikuluta noori mängitada nii palju kui vaja.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> tuesday december 3 - 05:07

Loodetavasti ei lange liiga tase selliseks, et päris iga klubi võiks siin reserve mängitada. On hetkel võimalus tõusta ja ehk ka läbi murda.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> tuesday december 3 - 14:29

Ja mul pole 11 penskarit välja panna. Ei hakka ka olema. Case closed.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> wednesday december 4 - 07:48

Kes sull 11 penskarit nõuab? Hädalda vähem ja ära laamenda nii palju oma klubis siis oleksid juba ammu üleval.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> wednesday december 4 - 14:28

Vaata kes räägib. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> wednesday december 4 - 19:12

Ja lõpuks on see kaua oodet kaunikene valmis. Nagu ka bassein tohutute rahavoogude jaoks, mis nüüd tulema peaks

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> wednesday december 4 - 19:31

Väga hea :D Euroopasse rohkem meid vaja :) 

Ma ei leia keeperit :D vähemalt kes suudaks asjalik olla võrreldes minu omaga...

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> thursday december 5 - 05:12

Kahtlustan, et Euroopa tasemele naasmiseni läheb veel mitmeid hooaegu. Kuna avastasin, et level 11 pole fanshopi ja cateringi, sai panustatud treeningprotsessi. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn