League of Estonia season 59

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H69 (41)


ee djdurex >> monday october 31 - 10:43

Punkte ehk üle ootustegi saadud. Nüüd tuleb ilmselt tagasilangus vaikselt.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Taavi >> wednesday november 2 - 11:23

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2629909

Koondisele tuleviku talent on leitud

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> wednesday november 2 - 14:38

Parem kui mu tavamängijad ju. Ning FA4 all suht kindel koondislane kunagi kui just vahepeal mitmed oma akadeemiaid ei hakka parandama.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> wednesday november 2 - 18:45

Päris karm kontrast, kui mõelda, et Kuusk-Vaalma duost 40 hooaega hiljem võib koondist vedada Abordipera-Rinki duo...

Aga karika poolfinaali on kokku saanud üsna omapärane komplekt. Võitjaga on asi ilmselt paigas, aga hommikune loos võib olla põnev: kellele jääb võimalus finaalis mängida veel alles? 

Dünamo Meistriliiga-valmidus testiti ka veerandfinaalis ära ning määrati ebaküpseks. Skoor jäi veel viisakaks, aga mingit võimalust vaatamata koduväljakule ei antud. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday november 5 - 22:14

Võin vist hakata juba meeskonda müüki panema kui poole hooaja pealt ära kustutakse ning liiga ühest nõrgimast mansast juba teist korda jagu ei saada(ja kolmas kord kohe tulekul). Mis mõttega hoian palgal kõrgepalgalisi vanureid kui mingitest 14* piisab täiesti mängu võrdne hoidmiseks? Nagunii ülejäänud esiviisiku vastu üle 2 võidu terve hooaja peale ei saa ning need on juba käes.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunday november 6 - 18:08

Kuule, ma kukkusin oma 15 hooaja eest välja, kui lootsin, et kaks 15-16 tärnist poolikut välja veavad...praegu on tipp kaugemal, vaid teine liiga on jäänud nii palju lahjemaks, et mõni hooaeg võibki 14* poolik olla paras 9. koha saamiseks. Vaevalt enam siis, kui mu noored kord Meistriliigaks küpsed on.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> wednesday november 9 - 22:23, Edited thursday november 10 - 04:52

Vast kujuneb seekordse finaali skoor pisut viisakamaks kui meie eelmine xD

.

.

.

ning muidugi lüüakse enne seda just värku vigaseks.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> friday november 11 - 06:59

Nüüd tuleb järgmistes mängudes hakata punkte ka saama, muidu kukub veel otse välja, kui Anomaalia mõne võidu peaks korjama.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> sunday november 13 - 22:10

Üksikud sähvatused ülemise poole vastu vaheldumisi põrumistega ning hulk viikidega kingitud punkte alumise poolega. Patareid on vist läbi ning juba puhtalt 5. langenud. Anomaalia pole juba üle nädala lineuppe pannud ning punkte muudkui tuleb. Juba on kinni võtnud Navi kes polegi kunagi vist ükski hooaeg nii hoolega sees käinud. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thursday november 17 - 18:42

Mis imelik formatsioon see täna Pukal oli? Bot ei olnud, sest DM kohal kaitsjad olid ja ründajad äärtel. Ning pidas oma 70 minutit isegi vastu enne täielikku kollapsit. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> thursday november 17 - 21:54

Proovisin uut moodu. Nagunii kaotada väga midagi polnud sest üks punkt on juba Veenuselt saadud see hooaeg. 352ga ju roobitseb Anomaalia punkte ning ka koondis proovib seda mitmendat korda. Ei teagi nüüd kas töötas või mitte sest suure osa hoidis 1-1 peal ja laguneti alles viimasel 20 minutil. Kuskil ehk katsetab veel sest eurorong on nüüd lännu ja viimase veerandiga ma 6+ punkti tagasi ei võta kui keegi teine ees täielikult ei kustu. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> friday november 18 - 11:11

Mul uus töökoht, uued vastutused ja viitsimist siin mängus käia väga väheseks jäänud, toksin salvestatud lineupe hetkel, ühe koondise mängu unustasin isegi taktika panna aga selle oleks vist nagunii kaotanud

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> sunday november 20 - 19:23

Vaadates, kuidas tabel on esimese veerandi järel muutunud, ärgu tulgu mulle keegi väitma, et mingit vormi pole olemas :D okei, Haapsalu on ise rea mänge käest andnud, kui lootus Euroopa kohtade eest mängida kadus. Natuke kahju, et Anomaalia nüüd veidi maha on jäänud ning tagaotsas pinget sellega vähemaks jäi, aga eks hõredam rivistus ja pidevad bot lineupid pidid ühel hetkel tunda andma, viimastes voorudes tundub vahepealne õnn olevat ta maha jätnud. Fakt, et ka viimased klubid korjavad esimeselt poolelt rida punkte räägib mingist taseme ühtlusest, kuigi taas on tabel selgelt pooleks. Vahe on kärisenud aga pigem viikide rohkuse tõttu, eriti tagumises pooles on suur hulk omavahelisi mänge toonud kaasa viigid. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> monday november 21 - 11:04

On tulnud paar tulemust, mida ei ootanudki, nagu viigid liidritega. Aga tuleb edasi igat punkti püüda. 

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Taavi >> monday november 21 - 18:30

Mul noortele on pool hooaega väga suur areng, eriti see aeg kui 20 mängu tuleb

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa