League of Estonia season 59

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H45 (40)


ee Balthazor >> thursday june 13 - 18:49

Ju siis tuleb kopikas lisa, kui saad olla kindel alagruppi murdmises. Ma pole eelringide kaudu näiteks kunagi alagrupini jõudnud, playoff on lagi olnud. Too summa on üsna tühine, võis olla väärt midagi esimesel kümnel hooajal- mulle tõi iga EL grupimäng 110 092 € . Ning piisab, kui üks mäng sulle keeratakse, nagu tänavu Alkohoolikutele rändom keeras ning jääb korralik auk rankingusse. Nad oleks kindlasti grupist korralikud punktid saanud ja vähemalt praegusesse ringi veel edasi saanud.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> saturday june 15 - 18:00

Miljard lõpuks koos, 266 milli veel koguda vaja.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> saturday june 15 - 20:29

Mul 150m :( Peaks ka miljardit koguma FA4

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> sunday june 23 - 19:28

Ups, juba eurokoht ametlikult garanteeritud. Tegelikult jube, et sellise rohelise lineupiga see võimalik on. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> tuesday june 25 - 21:21

Järelikult on teiste lineupid veel hullemad laughing kui isegi mul õnnestus 2 hooaja peale igalt klubilt vähemalt 1 punkt kätte saada. Mul ei lubanud board boti vastu Antoshinit platsile panna yell et teeb meeskonna liiga nõrgaks. Nüüd tulevad need nõmedad playofid ikkagi. Panen protestiks mingi tobeda lineupi nendeks või lasen botil genereerida. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thursday june 27 - 19:22

Nii imelik kui see ka ei tundu, tõi tänavune niru võit ja viik euroliigast mulle rohkem rankingut kui mullune playoffi jalutamine. 

Meeskond on liigas imekombel toiminud, aga balansist täiesti väljas: kaitses ja ründes mängivad noored ja rohelised, kui keskväli vananeb hirmuäratava kiirusega. Just sinna pole ühtki korralikku noort ka kasvanud, korraliku pooliku ost lükkab staadioni veel paar hooaega kaugemale. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> friday june 28 - 22:02

Palju Õnne plarts!

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee plarts >> friday june 28 - 23:06

Aitäh !

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee Kaarel >> sunday june 30 - 06:53, Edited sunday june 30 - 06:53

Enamus võidud kaheväravalised. Väga kindlalt kruiisisid EL võiduni.

Ónne Plarts! 

ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> sunday june 30 - 22:51

Pekki , töötan oma CL run meeskonna jaoks ja kuulen et wageningen ja corum trail blazers teevad sama ajastusega

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa