League of Estonia season 59

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H20 (153)


ee Taavi >> wednesday november 4 - 19:46, Edited wednesday november 4 - 19:48
Kurja , pähe sain

Muidugi Hiis ka vigaseks ja tal jääb täpselt EL mäng vahele...oeh
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> wednesday november 4 - 19:53
Ohjah, tuleb oma pagulane Kaasiku asemele tuua klausliga, et kaotusseisu jäädes vahetab Anise välja. Saab korra nähvaka ära, siis teab tükiks ajaks.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> wednesday november 4 - 20:03
Kuidas Anis NT shortlistis ei ole üldse? peaks ju
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> wednesday november 4 - 21:33
Kahtlustan, et madala endurance pärast, muud olulised näitajad on tal paremad kui Poomil, Hiisil ja Pebrel, Kinkiga on vist nibin-nabin. Pole tärnide nimel tema trenne taktikale kunagi raisanud, kuigi tollega saaks tärnid rutem üles kloppida. Sinna raisatavat xp ei jõuaks koondise paari mänguga aga tagasi teenida. Eks ta jäi maha pärast klubivahetust, kuna mul oli üsna hiljuti veel TC9, teistel kõigil aga TC10. Ning Torrese aegadest tuttavad "kõik löögid sisse" mängud teeksid tast koondises veel ühe Pebre. Aga minu treeneriperioodi ajal pole ta kordagi shortlisti ilmunud, Torrese ajal ta veel oli ning mängis mõned interlandid kah mul. Arvestades, et vanust on juba parasjagu, on tema koondiseajad ka tõenäoliselt ümber. Kuniks Kasak ja Poom leitakse liiga eakad olevat, tuleb alt veel mõni noorem lootustandev, kel ees suurem tulevik, ning lükkab ta eest.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> thursday november 5 - 07:41
mõlemad pearivaalid on juba 8p maas, peaks lihtsalt tulema sel hooajal
nz Luke Broadcast
Newbie
Registered2013-09-18
nz Luke Broadcast >> friday november 6 - 11:54
Augur, Tartu, Pusa ja Veenus kõik Europa League gruppides!
nz Luke Broadcast
Newbie
Registered2013-09-18
ee Taavi >> friday november 6 - 12:14
Hea töö!
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> friday november 6 - 13:14
Super!
ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> friday november 6 - 17:51
Suurepärane töö! Nüüd tuleks seal igast punktist veel üritada kinni hoida, mõni võiks ka grupist edasi saada ning ülejärgmine hooaeg ongi taas 2 klubi CL ehk 5 Euroopas.
Endal õnestus ühe grupilisega viik välja punnida vaatamata pooletunnisele arvulises vähemuses mängimisele.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> friday november 6 - 18:23
Alla oled käinud. Ma mäletan et Veenust sa ju võitsid kodus pidevalt 2-1 ja 3-1.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> friday november 6 - 21:50
No Sagna pidigi mul teisel poolajal lööma värava või kaks, aga jõuti enne kõrvaldada.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday november 7 - 19:42
Ma ei saa küll aru et Anis oleks Kinkist halvem kuidagi. Tärne jah võrdselt aga blocking +0,06, speed +1,19, talent +0,45 Anusele. Kink on ka pool hooaega vanem ju. Pebrel on talent jah kuldne aga muidu on üle vaid mõtetute skillide arvelt. Minu arust on Hiis parem kui Kink juba. Üks klõps blockingut ning tollega ka möödas. Poom on neist veel kõige nõrgem. Kasakul on jah blocking kõige parem 0,11 palli ka Anisest kuigi speed on jälle 1,6 palli nõrgem. On mingi reegel ka kuidas speed värku tugevust blockingu kõrval mõjutab? Et mis osakaaluga või nii.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee plarts >> saturday november 7 - 21:10
Speed

Speed is used for several things in the match engine.

First of all, a player with a lot of speed is more likely to move to another field in the movement phase of a match. The higher the speed, the higher the chance he can make a move.

Secondly, speed adds a small bonus to the blocking and scoring skills of the player. One ball of speed corresponds to 0.1 ball of blocking and scoring
ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee Balthazor >> saturday november 7 - 21:46
Ah võta rahulikult seda, poja. Ma küll ei pabista selle pärast, et ta koondises pole. Arvan, et kuna mul oli tükk aega TC9, siis tolle ajal jäi ta teistest veidi maha ning nüüd TC10 aegu on ta hakanud jälle lähenema. Ning taktika abil vahukloppimisest ja tema nõrgast endurancest ma juba eespool kirjutasin. Koondise mängude järel näen, et isegi veidi üle 3 palli enduga mängijad on pärast 90 minutit kollases tsoonis ja pigem punase poole. Mis jääb Anisest tema 1,32 palliga järgi ning mitu päeva ta taastub, ei tahaks väga mõeldagi :D Selle 400 xp interlandist saamise nimel, mis liigamängust võib tähendada kaotatud 3 punkti ja koos sellega 224K raha, ma ei riskiks. Kui see on väga koondise huvides, võin ju talle palli endurancet treenida juurde.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> sunday november 8 - 08:47
njaa euroopas algas kehvalt, aga võõrsil on võidetud juba tartut, veenust ja kosmost .
nz Luke Broadcast
Newbie
Registered2013-09-18