League of Estonia season 59

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H31 (116)


ee onuelver >> tuesday july 4 - 10:03
Mis sa ajad mul poleks Dadzic kuidagi siiani kestnud kaitses ilma wingerita. Alles viimane hooaeg hakkas ta nõrgemaks jääma aga temale on mul nüüd järeletulija ka olemas :)
Iseteema et sul on pink väga lühike- kui Peegel või Zetina on audis siis pole sul mitte mingeid valikuid. Sul on patuga pooleks 13 tasemel mängijat pluss umbes 4 noort keda häda pärast mängitada. Teiste sissevõtmisel riskid isegi teises liigas punktide kaotamisega.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> tuesday july 4 - 17:47

Nagu näha, on isegi parimas rivistuses probleeme domineerimisega kodus teise liiga klubide vastu, sõber optimist :D

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> wednesday july 5 - 07:19

Vedas veits :D mõlemad mängud vähem lööke aga püsima jäid :)

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> wednesday july 5 - 08:00

Sellist mängu jah annab otsida sellest hooajast, kus mul olnuks rohkem lööke. 

Nüüd tuleks olemasolev raha mõnda kaitsjasse või poolikusse paigutada, kaugemale mõeldes aga hoopis mõnda noorde supertalendist ründajasse, kui sellist üldse kätte saab, sest muudes liinides neid on peale kasvamas.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> wednesday july 5 - 10:36, Edited wednesday july 5 - 10:37

Balthazor mul on sulle ideaalsed poolkaitsjad müügis. Ainult mine ja nopi...

Mul oleks ainult hea meel, kui mu parimad noored jääksid siia liigasse. Team player ja playmaker 14.36 sündinud mõlemad

nz Luke Broadcast
Newbie
Registered2013-09-18
ee onuelver >> wednesday july 5 - 13:25

Pigem kaitsesse kuna too sul nõrgim koht ja üks neist juba väga vana ka. Võid vaadata ehk saad nii hea laenule võtta. Poolik on sul ka hõre siiski.

Aga need supertalendid ma laenaks sinu asemel nüüd välja. Põhisse on isegi Tammel veel vara minna teistest rääkimata. Noortekarikas on sul ka käes ning Champions Cupis osaletud. Jõuavad tänu sellele nats varem koondisse ja saavad veel kõvemaks. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> wednesday july 5 - 14:05

Arvestades, et staadioni uuendamise järel oli mul alla 2 miljoni järel :D nüüdseks on 60M kokku tiksunud, millega läheb raskeks kedagi saada. Tuleks keegi põhimeestest maha müüa, misjärel oleks viimane koht garanteeritud. Siis olnuks targem juba vabatahtlikult välja kukkuda. Aga eks hoian turul silma peal ja ehk näkkab mõni discount.

Laenamist pakub see, kes pole minu mäletamist mööda iialgi kedagi välja laenanud laughing Laenulevõtuga on see jama, et reeglina selle tasemega, kellest mul kasu olekski, on mõni üksik ja siis pole neile kindlasti veel vajalikke atribuute juurde treenitud. Ning koondiseni läheb neil oi kui kaua aega, lisaks on siis ees meie superpõlvkond, kes nii ruttu oma kohti ei loovuta. 19-selt need kaitsjad mul 9* kohe kindlasti kätte ei saa, kuna mõlemad 15+ sündinud ja värkudel pole enne 25 aastat shortlisti üldse asja, sest tolle aja peale on keegi Bezmel seal ees (kelle puhul imestangi, et teda veel ikka shortlistis pole). Praegu on Peeglil hea laiutada, sest vanad on eest läinud ja superpõlvkond pole teda päris välja lükanud veel. Kuigi jah, taset tal napib :)

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> wednesday july 5 - 16:25

Ning selle pärast et laenamist mainin saad vihaseks?? Oskan ka vihaseks saada kui tahad. Ma pole laenanud sellepärast et mul pole kunagi olnud laenamisväärilisi mängijaid. Need on alles tekkinud mul paaril viimasel hooajal. Pealegi olen klubis hoidnud alati võimalikult vähe mehi sest pole mõtet raisata palka neile, kes nigunii ei saa iial kasu tooma. Enne albaanlast olid mul kõik "supertalendid" täiesti mõtetud. Ka Gröön ja Järvi pole mingid tõsised mängumehed.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thursday july 6 - 07:54

Muide, ma pole juba kaks aastat su peale vihaseks saanud...

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> thursday july 6 - 07:59

No ei suutnud nüüd keegi Hutruneni pakkuda. Pean 77 miljoniga Jaapanisse laskma? Partsil ka vist ligi 100m pakkumine...

nz Luke Broadcast
Newbie
Registered2013-09-18
ee onuelver >> thursday july 6 - 10:39

 Ju neil kellele nad sobiks pole seda raha ja neil kellel raha on jäävad nad nõrgaks. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back