League of Estonia season 69

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Koondis (1561)


ee Taavi >> sunday july 10 - 21:00

Siis kui lõpuks meil 2 head ründajat siis parim pooliku variant on tulevikus see:

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2274715

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> monday july 11 - 05:49, Edited thursday july 14 - 23:24

See ju mu Kushovi tasemel vend ehk.

Albaanias võib mõne hooaja pärast olla parim poolik veel selline: https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2356298 kel pole lootust minu klubiski platsile pääseda. Mõtlesin teda panka müüa aga kui nägin et on juba 4.-5. shortlistis ja ees vaid vanurid siis saatsin hoopis laenule. Järgmise hooaja laenutab teda veel ka ära ning siis tuleb loota et keegi ta ära ostab kel hea FA aga muidu nõrk sats. Shortlisti alumised osad väljakumängijatest on täis neid keda olen perspektiivitutena ära müünud ning juba pean noid valikusse võtma sest minu klubid on vist ainsad akadeemiad mis regulaarselt albaanlasi toodavad.

...ning nüüd on üks noist 2 poolikust staffiks tehtud ja teine vigane. Thaci on hetkel koondise parim ründav poolik! Suur türgi saun veel lisaks tulemas.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> wednesday august 31 - 09:08

WC on põhimõtteliselt karanteeritud :)

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> wednesday august 31 - 14:21, Edited wednesday august 31 - 14:35

Ega jah, vaid üks teine koht jääbki ilma ning 7. grupi teine ei saa meid punktidega kätte isegi kui mõlemad mängud 0:15 kaotaksime. Kahju, et Albaaniat enam MM-ile ei saa aidata- Bulgaaria edestab neid omavaheliste mängude tõttu igal juhul ja tõenäoliselt ei kaota ka San Marinole.

Eks ma saan oma Abordiperale praegu ka põhis mänge anda, aga suurem probleem tekib tal tulevikus, kui ta ei mahu mul mänguaega saama, sest kõik sisseostetud on temast talendikamad ja arenenud paremateks. Tema müügist ka midagi ei teeni, sest ta ei mahuks mu klubi otsingufiltristki läbi, turul andekamaid leidub küllalt, aga küsitakse jubedaid hindasid, mida ei olda nõus ka allapoole laskma. Timurit pandi juba hooaeg tagasi pidevalt vaid 229 eest müüki, mis ei lase ka underbidi teha. Kui nüüd korraks lõpuks lasti alla sammu võrra, proovisin õnne ja lükkasin minimaalse underbidi peale, üllatuslikult isegi võeti see vastu. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> wednesday august 31 - 21:00

Poleks Armeenia Lichtensteiniga viiki mänginud poleks vb Albaanial üldse asja teisele etapile. Üllatuslikult on korra San Marinot õnnestunud võita kuigi mängijad on neil klass tugevamad. 

Ma plaanin järgmine mängupäev hoopis pööratud värki: valikmängus nõrgemad platsile ja interlandis kõvemad- kaotada pole midagi ja rohkem mängijaid saab seda mängu millest neil on midagi saada. San Marino vastu vaataks äkki joppab veel midagi.

Heger Ariste mahtumine koondisse näitab et poolikutega peab tõesti asi kusine olema. Kushov oli vähemalt ST ning klubi üks kandetalasid kui Ariste lihtsalt heas vanuses tõmmatud tavanoor kes klubis ka pigem supporting player mitte põhitegijaid. Praeguste kõrval oleks Ahjupera kunagi ikkagi tegija sest praegu laiutavad koondises alla 6se talendiga poolikud ning pole meil neid 6,5+ talente kuskilt võtta enne kui keegi YA5 ehitab mida vist ei juhtu. Ehk Navi võiks satsi tõsiselt käsile võtta, töödata popularityga kõvasti et stata saaks 11le ning just YA peale minna? Tal ei paista väga ambitsiooni meistrikas läbi hooga murda ning pigem teenib ehk koondise materjali ülesmüügist? Muidu oleks mullu kasvõi odavad penskarid võtnud et püsimajäämist üritada. Pappi võiks vaikselt ju koguneda kui kedagi õieti ei osta ning midagi suurt ka ei ehita juba tükk aega. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thursday september 1 - 18:26

Navi on selline pühapäevamängija, tal pole väga aega sellele mängule nii pühenduda, hea et on vähemalt kasutaja liigas ning tegeleb pisut ka noortega, sai suvel normaalse ST lõpuks ning müüs selle just parematesse kasvutingimustesse, nii et saab temagi tulevase koondislase kirja. Popularity ülessaamine nõuaks mitmed hooajad pidevat tööd, mitte nii kord-kaks nädalas sisselogimist, läheks päris mitmed aastad, kuni tal staadion valmiks ja siis YA tasemele 5 jõuaks. Enamus ajast teises liigas mängides läheb tal vajalike miljardite kogumisega ka rohkem aega. Hetkel on ta omadega pisut kinni jooksnud ning järgmist hüpet raskem teha: raha uue ehitise jaoks napib ja see peaks olema staadion, mitte akadeemia, kuid Meistriliiga läheduse tõttu tuleb ka mängijaisse investeerida, farmida FA2 ja hõreda seeskäimisega aga läheb ka raskeks.

Omal selliseid radikaalseid ehitusi lähemal ajal plaanis pole, muuseum tiksub ning püüan oma "supergeneratsiooni" treenida. Kui see on oma ära teinud, ehk siis tekivad muud plaanid. Praegu ei mõtle isegi YA3 peale.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday october 8 - 21:14

Vähemalt on koondisel MMilt võit kirjas. Imekombel veel mängus kus Ariste platsile sai ning suutis isegi mängu mitte pekki keerata olles piisavalt anonüümne. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> sunday october 9 - 20:52

Häbisse ei jäänud aga koondisega on seis jama, ründajaid on aga poolikuid ei ole, eks näis mis kaitseliinist veel saab paari hooaja pärast. Raudselt kui tuleb hea poolik pole meil ründajaid, aga mis teha.

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> tuesday may 2 - 21:28

Järgmine tsükkel ka keegi koondist juhib?

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee plarts >> wednesday may 3 - 20:26

kindel EI !

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee Taavi >> thursday may 4 - 05:36

Eks ma tassin veel, kuigi ei logi nii tihti kui varem, unustan aeg ajalt short listi lisada kedagi ning üks mäng sai bot juhtida tiimi :D

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> thursday may 4 - 15:56

Peamine et keegi ikka koondist juhib. Ma jätkan Albaaniaga kuigi üüd on see nii põhjas et iga punkt on saavutus. Nagunii on shortlistis pooled juba minu endised või praegused mängijad ja siis tuleb juba valida kellele on mõtet lisa xp anda. Ning Bes Thacil on koondise parima poolikuna koht vist karjääri lõpuni kindel sest paar üksikut noort kes alt tulevad on juba ära DMistatud varakult(Thika saab olema norm DM ja teine on raisatud oma 3 palli duelinguga nagu 50+ hooaega tagasi osad treenisid veel. Krt kust need lambad küll välja ronivad?

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> sunday may 7 - 06:45

MMilt 2 punkti näitab et meeskond on enamvähem, Veenus võiks nüüd YA4si ainult eestlasi tõmmata mingi aja oleks super :D

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> sunday may 7 - 08:13

Eriti arvestades seda, et meie keskväli pärineb klubidest, kes võitlevad juba mitmeid hooaegu liigasse püsimajäämise eest ja keda enamus Meistriliiga klubisid omale ei ostaks. Mul Ahjupera-Jaanson-Kirst ehk need kes võivad kunagi shortlisti sattuda, aga esimene on see ebaõnnestunud ST ja teised päris tavalised, seega pigem üldse mitte. Mingi hetk tuleb osa neistki müüa, sest nagunii varumehe staatusest kõrgemale ei kerki, kui mõnda kõvemat eest just ei müü.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> wednesday may 10 - 20:41

"MMilt 2 punkti näitab et meeskond on enamvähem, Veenus võiks nüüd YA4si ainult eestlasi tõmmata mingi aja oleks super :D"

veenus tõmbab tulevikus ainult eestlasi ;)

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus