League of Estonia season 69

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Koondis (1561)


ee Taavi >> thursday may 11 - 11:30

Super :D

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> tuesday july 18 - 10:44

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/match-24217261

Kvalifitseeritud.

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> friday september 8 - 17:35

Peamine, et Eesti nüüd järgmist mängu aseritele ei kaota, sest siis poleks viimase vooru mängul enam mingit tähtsust, kui Island seal ei üllata. Austria saab endale kahes viimases mängus mõningast rotatsiooni lubada.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> sunday september 10 - 08:48

Peaks nagu võitma

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> friday october 6 - 04:24

Nii, platsile lähevad täna ainult need mängijad, kel on sellest veel kogemuspunkte saada. Eriti oluline ründeliini seisukohalt.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> wednesday october 18 - 17:00

Põhimõtteliselt on meiega seotud koondiste jaoks kvalifikatsioonid ühel pool. Austria kõrbes otsustavatel hetkedel, kuna pole ründajaid. Austria ja Eesti segamisel saaks kaks võimalikku kvalifitseerujat, sest kummalgi on üle seda, mida just teisel puudu. Tiitlitele loomulikult ei mängiks, sest kummagi tähtmängijad(peale Tüüri) tippkoondistes jääksid pigem pingile. Albaania tänase punktiga on end pigem ületanud, olles konkurentsitult nõrgima mängijatevalikuga koondis teises ringis. Selle klassivahega võrreldes pidanuks Austria suutma Inglismaale ja Portugalile korralikku konkurentsi pakkuda.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> wednesday october 18 - 22:47

Pead äkki Eesti koondise jälle üle võtma sest praegune juht enam väga ei viitsi. Juba mitu korda on bot lineup peale läinud ja seepärast on ka teise ringi nõrgim sats neist ühe punkti jagu eespool. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> thursday october 19 - 10:49

Keegi võiks üle võtta jah, viimase kuu ajaga palju tööd, silmapõletik ja mul on kõik motivatsioon ära kadunud .

CLis ei saa konkureerida meeskondadega kes lasevad end pankrotti, adminnid ütlevad et Turundzov mul on sohiga lisa XP saanud noorena ja vb pean ära kustutama. Tean et sohiga saab XPd juurde teha, aga ma ei ole süvenenud adminni foorumis et kuidas see käib, suuremjaolt on hiinlastega seonduv probleem. Ma ei arvuta mängijate kogutud XPd läbi, selleks on teised inimesed. Igatepidi mina saan ~300m€ kahju, kui ma oleks võinud siis sama rahaga osta 35* 7 talent ründaja ja maksnud 300k rohkem palka lihtsalt

Isegi alustada uut generatsiooni.... ei tea kas on mõtet ehitada meeskonda mis 10 hooaja pärast jälle konkureerib meeskondadega kes ennast pankrotti lasevad?

Lisaks sellise super meeskonna ehitamine on liigas minu jaoks väga igav, ma ei viitsi enam lineuppigi paika panna sest ega vahet ei ole ning võita sellise eduga ei ole mitte mingil juhul huvitav.

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> thursday october 19 - 19:30

Hetke jõudude vahekorra pealt: miks ma peaks tugevama koondise juurest nõrgema juurde tulema. Järgmine tsükkel on tõenäoliselt viimane, kus Austria veel võiks kvalifitseerumisest mõelda, siis hakkavad praegused staarid järjest kaduma vanaduse tõttu. Sinna on hetkel mul ka mõni mängija varba ukse vahele saanud, Eesti koondise shortlisti pole mult niipea kedagi oodata, kuni normaalse supertalendi saan. Ahjupera kuhugi lõpuossa võib ronida, kui poolikute kriis jätkub, Graudyn oli lisaks talendile ka vanuselt halb, sest oli plaaniväline ja on praegu halvem kui heas vanuses tõmmatud tavaline noor sama vanalt- 17 juba täis ning viit tärnigi pole. Läheb mingi hetk vist müügiks, sest tast ei tule klubisse põhimeest nii. Viimane koondislane mult oli vist Tammleht, kes ei suutnud klubi maagilisest 7. kohast ülespoole tõsta. 
Praegu kasvatab Veenus tulevasi koondislasi meie parimas noorteakadeemias, ehk siis tema kord? Või tüdineb lõpuks keegi ära Albaania koondisega pidevalt tappa saamast? 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> thursday october 19 - 22:34, Edited thursday october 19 - 22:39

Albaaniaga nagunii keegi teine enam tegelda ei viitsi. Vähemalt saan lisakogemuse suunata õigetele mängijatele. Ja nagunii on pool shortlisti pärit minu klubidest sealhulgas neid kelle välja prakeerisin kui selgelt liiga nõrgad. Isegi Thaci oli paar päeva turul olnud kui vaatasin äkki, et oot ta on juba koondise 3. poolik ning paar päeva hiljem tehti tolle hetke parim poolik staffiks. Nii ta jäi klubisse. Vb on see et tema asemele kedagi kõvemat juurde ei võtnud mõne punkti maksnud aga suurt vahet ka poleks. Medalid päris saamata tema pärast ju ei jäänud ja mingi 20 hooaega tagasi vaevalt keegi arvas et ma üldse kunagi medalimängu võiks sekkuda.

Albaania koondisega jah ühelegi finaalturniirile enam ei mängi. Korra saadi MMile Hajdini ajastul aga just too jäi ära mingi kammi tõttu.  Nii et pole ette nähtud. Eesti koondis pole minu rida- kõigi aegade halvim tsükkel on siiani ju minu nimel :D Pole ka ühtegi koondislast mult tulemas. Seega jään Albaania koondise juurde omakasu ajendil.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Kaarel >> friday october 20 - 06:15

Raske on selle mängu jaoks motti leida.
1. Mõttetu grind -  Osta sitta, müü pangale.
2. Mäng tõstis kuluallikaid, kuid tuluallikaid mitte. Kui tahad head mängijat, siis valmistu ebaproportsionaalselt palju maksma.
3. Mäng on ilmselgelt pay-to-win. Ehk siis VIP ostes saad rohkem mängijaid välja laenata ning müüki panna. Ebaproportsionaalselt suur eelis, mis ei kutsu uusi mängijaid siia (püsima).
4. Viimane uuendus oli millal?
5. Varem oli nii, et kui sa said väga hea supertalendi siis oli rõõm üüratu. Juhheiii. Talent 7, nüüd ma treenin ning tulevik on kindlustatud. Ehk saab koondises põhimeheks.

Nüüd kui saad talent 7 mängija, siis on põhimure kuidas sitast ruttu lahti saada, sest 20a venna palk on juba 100milli aastas.

Ise tegelt ei viitsi ca 20 hooaega enam mängija. Ei teagi miks seda tiimi üldse hoian. Vanadest harjumustest on raske lahti saada. 

Mõtlesin et üle pika aja annan endast märku. Aga edu kõigile :)

ee Kaarel
User
Registered2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee plarts >> friday october 20 - 21:19

Taavi ja Kaarel - see oleks väga nukker kui te lõpetate

ja

Sorry - "Eesti Liiga" aga minust ei ole koondise treenerit

ma loodan et saame samade "tegelastega" jätkata ;)

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee Balthazor >> saturday november 11 - 19:34

Aga miks mitte? Koondises tuleb nagunii lähiajal põlvkondade vahetus, ründajad on juba kahe erandiga 30+ ning keskväljale paari lähema tsükli vältel vähemalt ei paista tugevdust tulevat. Seega tulemuste osas: tore on, kui mingile finaalturniirile juhtub kobistama, aga hetkel selle taseme mängijaid juba napib ja varsti jääb rünne päris hambutuks, keskenduda pigem listi ilmuvatele noortele, millest ühel hetkel arvestatava osa peaksid hakkama just FC Veenuse kasvandikud moodustama. Ülejärgmises tsüklis ei jõua praegustest põhikoondislastest pooled enam shortlistigi vanuse tõttu. Vahepeal ei ootagi keegi mingeid tulemusi, kuni kas hüppab kuskilt mõni korralikum ST välja või Veenuse noored jõuavad kohale. 
Kui FC Pusa keskendub pärast praeguste müüki FA5 ehitamisele, siis hakkab ostma Veenuselt YA4 mängijaid et noid koondisele treenida, nagu aru sain. Supertalente talt hetkel loota pole, sest noortekas tuli ohverdada. 
Veenusel on õnestunud YA4 käest esimene ST suvel saada https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2738721 ning temast tuleb poolik. 

Tartu viimane ST oli austraallane(veebruaris), Pukal kindlasti albaanlane(märtsi lõpus), 

Mu enda viimased äbarikud olid https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2733773 ja https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2581310 kui Ahjupera ehk veel võiks kunagi listi jõuda, siis Graudyn jääb kehva vanuse tõttu maha isegi heas vanuses tavatõmmetest, talendist ei tahaks tema puhul rääkidagi.

Kosmosel on tulemas aprillikuust kaitsja https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2706879 

Haapsalu sai augustis väravavahi https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2751910

Alkohoolikutel on aasta algul samuti poolik saadud: https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2658062

Chargers sai maikuus ründaja https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2720888

Navi viimane ST peaks vist see äärekaitsja olema: https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2575212 ning aegu vaadates peaks lähemal ajal ehk uut oodata olema. 

Anomaalia viimane ST on vist see pea aastatagune poolik https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2642403 

Ei välista, et kellelgi on veel värskem tulnud plaaniväliselt nagu minu õnnetusehunnik Graudyn ning jäi mul märkamata. Järgmised tulijad peaksid olema eeldatavalt Navil ja Anomaalial siis. On ka välismaiseid managere, kes eestlasi tõmbavad, aga kui tuleb ST, siis peab sellest kindlasti mingit DM-ilaadset toodet üritama kokku pläkerdada, mida ei kõlba siis kuskil kasutada. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> thursday november 16 - 21:26

1. minust ei ole koondise treenerit - ma ei jõua sellega tegeleda

2. kuidas aitab Pusa FA 5 eesti koondist ?????

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee onuelver >> thursday november 16 - 23:01

Aa teil on liiga palju rivaliteeti ning ei taha oma YA4 noori Pusale müüa? 

Ehk võtab keegi muu siis koondise ette? Ma olen juba teinud kunagi recordi millest halvemini ikka ei anna teha kuigi siis oli ülesanne järgmine põlvkond noori max sisse võtta sest vanad poleks nkn kuhugi edasi saanud. Umbes nagu praegu. 

Miks mitte siis Tartu v Kosmos? Või leiab Kaarel uut motti siis? Või veel keegi? Meil ju 10-11 suht ok manageri(Anomaalia kipub liialt pikalt ära vahepeal kaduma) kellest vaid kaks muude koondistega seotud ning kellel juhtumisi just pole koondise kandidaate meeskonnas. Või leiab Austria omale kellegi uue asemele?

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back