League of Estonia season 69

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H75 (41)


ee Taavi >> wednesday september 20 - 07:08

https://www.hattrick.org/?inviteRef=AVDFEA

Tahab keegi veel tulla teise mängu vaikselt raha koguma? :D Saaksin mingeid punkte

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> wednesday september 20 - 17:48, Edited wednesday september 20 - 17:50

Üks mu kunagine õpilane vedas mu seda mängima ning hiljem on "minu punt" ka sinna juba liitunud. Nii et seal mängib päris mitu inimest siit. See, kes mind sinna vedas pole siia liitunud, kuna peab RS liiga intensiivseks, tema jaoks on 1-2x nädalas just paras, peaaegu iga päev aga liig mis liig. Kui mul hakkab seal auk tekkima, siis togib mind jälle tagant. Seal ma lihtsalt tiksun vaikselt, alguse tuhin ja plaanid on ammu unustatud ning ei ole viitsinud end uuemate suundadegagi kurssi viia :D Kunagi ammu üritasime Torresega sealt rahvast siia meelitada, samuti Soccerneti foorumist, aga saime umbes 2 liitujat, kes ka üle paari kuu ei kestnud. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> thursday september 21 - 09:14

Ma nagu tulin ka sealt, nüüd lähen tagasi. Üks kord nädalas veidi aeglane on aga eks ka kiiremal ajal saab seal vähemalt asjad tehtud :D

Alustasin uue klubiga cycle trainingut ja pressiks mõne hooaja end neljandasse liigasse vähemalt et huvitav oleks

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> thursday september 21 - 13:44

Ma olen korra mõlemast rage quiti teinud- siit esimese hooaja lõpul kui asjad hakkasid väga peesse kiskuma ja päris siiani ei saa täpselt aru mis valesti läks- oleks pidanud kindlasti püsima jääma mängijaid vaadates aga ei suutnud botte edestada. Hätis oli siis kui esimest korda neljandas olin ja ikkagi välja kukkusin sest vahepeal olin lausa 4. aga lõpu eel üks muutis trenni ja teine tegi restardi just pärast mängu minuga ning kinkisid kerged punktid mu konkurentidele. Panin kogu mansa siis nulliga müüki. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> sunday september 24 - 18:35

Nagu ikka hooaja tähtsaimateks mängudeks vigastused ja suspensionid

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee plarts >> monday september 25 - 21:14

Jep

ja on tunne et mäng "keerab" just sulle et sa edasi ei pääseks

mul on seda korduvalt juhtunud

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee Balthazor >> tuesday september 26 - 18:40

Oleks see mäng 1960ndate realismiga, oleks üks taktikaline korraldus esimese mängu algul Burkholderile pikk vigastus tekitada. Siis ei saanud ka vahetusi veel teha, näiteks elimineeriti 1966 MMil nii Brasiilia, et Pele löödi vigaseks. Burkholderit ju ravida ei saa kiiremini, sest raha pole ja siinse süsteemi juures maksaks too ravi vist veel ühe miljardi või isegi mitu. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> thursday september 28 - 02:58

Kõik märgid näitavad et praeguse põlvkonna aeg on ümber. Löödud väravatega enam isegi ei kuuluta viie rikkama hulka ning ka sisse on esiviisikus kõige rohkem lastud. Kui korra tundus et võib kolmas koht paistma hakata siis viimasel ajal on kõik tähtsamad mängud kõrbetud. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> thursday september 28 - 12:18

Ei suuda oma super generatsiooniga isegi CL finaali jõuda, kurb

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> thursday september 28 - 13:58

Sul pole Burkholderit ning Valentainil on aga siis oleksid vist ühe või kahe hooajaga pankrotis olnud. Vincent ei näinud omal ajal seda varjanti ette et mõne mängija palk võib klubi laostada, pigem et akadeemiate kulud. 

Kui Pusal rahad läbi saavad siis peab Dünamo endale mingi imeründaja ostma ja parema värku ning euros lammutama hakkama. Teised vist nii ruttu meil ei ole valmis tõusma ning tabelisse hakkab ka juba vahe ülejäänud lihtsurelikega tekkima. Aga jah hooaja lõpul pean uued noored sisse ostma ning mõne pensile saatma eest. Nii planguks ei plaani et välja kukkuda sest vaikselt on ennegi noori sisse toodud. Vähemalt sai selle põlvkonnaga veits kõlinaid ka muuseumi. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thursday september 28 - 17:44

Näed klassivahet (5-0) vast isegi, toda ei tee paari mängijaga tagasi. Eks vaatame, paari hooaja pärast võib ju meistritiitel vaba olla ning ära tulla, aga see ei tähenda mingit eurotaset siis veel. Mul pole koos siiski imemehed, vaid turul saadaolnutest n-ö "kõvad keskmikud", kelle puhul erioskustele rohkem rõhku pandud, kuid mitte 100% täppi pandud. Ei õnnestunud saada algul õiges vanuses Selfish ründajaid, tuli leppida esimesega ilma, teiste puhul sellega, et olid nooremad. Ideaalsete tõmbajad ei kipu neid väga müüma, kui just hädasti raha koguda/võlgu vältida pole vaja. Ning supertalendid siirduvad alati kindlate klubide kätte, isegi kui nende bidi üle lööd(minul eriti Portod ja Michael Jackson, viimane küll ka sügavas miinuses istub nüüdseks). 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> saturday september 30 - 11:59

Raha alla 300m, ehk ~-400m hooajas olen

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> sunday october 1 - 13:00

Ämbrite kolistamiseks 4 viimases voorus ruumi veel on. Kui võetaks maksimum oleks veel isegi 3. koht saadaval aga ma tean et see mängitakse maha. Väimalik et tuleb mõni eurovaba hooaeg vahele, teist liigat õnnestub vast vältida. 

Kui vanalt see värkude uus noorus ja kasv tuleb? Ma vaatan et minu oma küll langeb järjest. Peab vb ka uue hankima.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunday october 1 - 17:22

Kuskil 40 ja 50 vahel see peaks toimuma. Ega ma isegi täpset momenti pole tabanud, mingi aeg avastasin, et kasvavad jälle. 

Nüüd jälle tunne, et oli vaja nii kõrgele tükkida, kui tuleb alustada CL Q3 ja sealt EL playoffidesse, mõlemates käib tase liiga üle pea ja nullid tulemas. Niigi ei küündi EL grupi tasemele. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sunday october 1 - 21:51

Aga kes meil peale FC Pusa on siis? Veenus keskendub rohkem uute noorte koondisele ettevalmistamisega, Tartul ja Kosmosel käib miski põlvkondade vahetus ning mul tuleb see ka ette võtta. Samuti on suht noor sats Alkohoolikutel ja igavesti uuendaval Haapsalul. Kõik jah kuidagi liiga korraga sattunud aga vb tähendab see et mingi hetk on meil jälle oma 4-5 klubi kes grupist võiks edasi jõuda. 

Ning see grupivärk on vägagi joppamise asi nagu mu duubel ilmekalt tõestas. Eesti liigas oleks see ehk 6. kohal aga euros sattusid järjest ette klubid kes ka uuendavad koosseise. Juba gruppi pääsemine Albaania klubiga on suur ime ning siis saada veel selline grupp kust oli võimalik edasi saada- vaevalt seda enam teist korda kunagi juhtub. Puka City pole kindlasti nõrgem kui Labinoti aga sai tugevama grupi kust oligi vaid üksikute punktide otsimine võimalik. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back