League of Estonia season 69

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H75 (41)


ee Balthazor >> monday october 2 - 18:45

Ikkagi oled kerkinud peamiseks pronksipretendendiks :) Huvitav, et kolme viimase vooru peale on jäänud kõik pronksikandidaatide omavahelised mängud. No mulluse põhjal pidi see ka medaliring olema, lihtsalt keegi ronis vahele karja nolkidega.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> monday october 2 - 19:39

Kuna Veenus vedas ennast eurosse siis põhimehi ei müü enne kui euroga kõik on - proovin ikka Eestile mõne punni seal tuua ;)

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee onuelver >> monday october 2 - 21:09

Hooaja keskel on küll suht võimatu kedagi müüa peale farmikraami või pankurite ning siis toovad nad uue eurokoha. Aga eks peab vanurite ridu harvendama muidu kustuvad juba poole hooaja pealt.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> wednesday october 4 - 20:40, Edited thursday october 5 - 03:07

Ja ma teadsin et nad selle ära käkivad!

Samas ongi nii vast parem sest Veenus saab grupis ikka rohkem kui 2 punkti. Ma saan vast paarist esimesest ringist ikka läbi. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> thursday october 5 - 12:52

Kui ma järgmise hooaja ka 36 võitu saan siis see jääb äkki igavesti kõige pikemaks võidu seeriaks? :D

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> thursday october 5 - 13:27

Eesti liigas ilmselt küll. Mujal on liigasid kus üks domineerib ja lisaks on hulk ka botid. Pean vist vaatama mingi hetk kui palju mul Albaaniast tuleb aga seal pole ka konkurentsi. Mitte keegi ei ürita seal väga tõsiselt. Ah vaatasingi. Viimased punktid kaotasin seal hooajal 64 ja ka viimase karika kus mul liiga käestandmine ikkagi nässu läks ning seejärel loobusin ning leppisin saatusega. Kahtlustan et kogu RS maailma peale ei anna see isegi top10 kohta. Juba 2018 oli rekord üle 500 mängu mis tõenäoliselt Crown of Asial pikenes veelgi kuhugi üle 800. Aga kuna see mingi hetk katkes siis võib olla kellegil veel pikem seeria käsil. Praegu ei viitsi kammida rohkem ning meil ju statistikafänn ka liigast võtta. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee plarts >> thursday october 5 - 19:41

Sorry Puka ;)

aga mis eurosse puutub siis on täiesti võimalik et Veenus saab nulli - eks sõltub loosist ka natuke aga pingutan et mõni punn saada

üks mis on kindel et kodumängudest tuleb a`la 40 milli :D

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee onuelver >> thursday october 5 - 21:04

See kui ma saan otse gruppi ning lõpetan selle 1 või 2 punktiga laostab klubi ja riigi ratingut korralikult. Eelringides korjaks veel midagi kokku. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee plarts >> friday october 6 - 17:11

Veenus oleks see hooaeg ka peaaegu gruppi jõudnud aga siis tuli mingi kuradi

Labinoti

ja lülitas Veenuse välja :D

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee Balthazor >> friday october 6 - 17:31

Ega mind ka midagi head pole ootamas, Champions League Q3 ning siis EL playoff, millest ma vaid ühe korra olen läbi pääsenud. Simmering läheb otse gruppi, kus pole ka suurt midagi teha ja iga punkt oleks kõva sõna. Pean Dünamole parema värku kõigepealt leidma, sest Cheng küll veel areneb kümmekond hooaega, ent Euroopas jääb ta praegu nõrgaks.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> saturday october 7 - 20:24

Nagu ikka

mängid sellega mis on ja annad endast parima ;)

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus