League of Estonia season 69

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H76 (41)


ee onuelver >> saturday november 11 - 04:42

Ma jään kindlasti Albaaniaga tegelema sest see koosnebki peamiselt minu kasvandikest. Bot mängitab minu noore asemel mingit 33 aastast ning bot poleks vist ka MM kvali teise ringi saanud ja sellega lisamänge toonud.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> monday november 13 - 07:35

Vaatab tabelit mõne päeva tagant ning leiab, et jälle punkt juures. Seda veel olematute meestega.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Balthazor >> saturday november 18 - 19:17

Kusjuures seesama Turundzov, kelle elu eest Taavi võitles, otsustas teda otsustaval hetkel just alt vedada ning vigastuse korjata...

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sunday november 19 - 23:09

Ma oleks ta kohe sellepeale vallandanud. Hoiaks palgaraha kokku üle 20M vigastuse ajast sest nkn tuleb ta ju vallandada nagu aru sain. Rohkem kui üks pankaminev mängija ju.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> monday november 20 - 08:40, Edited monday november 20 - 08:41

Vigastatud mängijat ei saa vallandada.

Mul tegelikult esimene mäng Valentainiga oli 2 ründajat ja DM vigastatud, muidu oleks isegi võimalusi olnud, lisaks pidin oma longshotiga kaitsjat ründes mängima

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> monday november 20 - 15:19

Niukse asja peale ei tulegi. Ning finansiliselt hädas klubile milline koorem-ei saa ravida kah kui pappi pole aga palka võtab. Müüa vist vigast saaks aga temaga erivärk. Üks lollus mille peale Vincent ilmselt ei tulnud kuna oli kindel et pankrotid pole võimalikud.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> monday november 27 - 07:56

10 punkti selliste mängijatega polegi kõige hullem. Kui nulliga lõpetasin, olid nagu paremad mehed olemas. Eks ülejärgmine hooaeg tagasi. 

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Balthazor >> monday november 27 - 20:51

Rahaliselt on ehk tõesti yoyotamine kasulikum, eriti kui staadion värske. Meistriliigas tuleb see mitmete vastu täis, teises liigas vist mitte. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> tuesday november 28 - 10:20

Kas jätta endale 40* keeper alles vanadust koguma või Piulucaga saaks lõpuks MLi 100a keeperi ja oleks koomilisem

ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> tuesday november 28 - 15:38

Ning mängitad teda need vahepealsed 11 hooaega ka hoolega?

Eks põhiline on see kuidas rahadega välja tuled. Kui tükk aega on sats Abbagnale+noored nolgid siis vast teenid juurde ka midagi. Oleneb ka kuidas tema palganumber liigub. Mul pole seda 45 piiri värku kasvatamise kogemust seega pole väga aimu mis palk tegema hakkab- kas jälle tõusema kui vanusega tärne juurde tuleb või langeb nagu ta enne vist tegema peaks.

Ise pean leidma impulsi kuidas raha juurde saada sest mul eelarve istub suht paigal vb duublil pisut kasvab. Tahaks aga mingit akadeemiat tõsta, eriti noortekat. Duubliga prooviks aga FA mingi hetk tõsta siis oleks klubidel selgelt erinev strateegia. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> tuesday november 28 - 20:48

Väärtuse vähenedes palk langeb tasapisi, kui tõusma uuesti hakkab, siis vahel ka tõuseb. 

Yasui kohta ma enam ei mäleta, kas ta ka alla 10 tärni jõudis, kindlasti oli mingil hetkel alla 12. Kindlasti oli Kazlauskas mingil hetkel 5 ja 6 tärni vahepeal. Pealegi on mõlemad saanud platsile vaid üksikutes mängudes, peamiselt põhimehe vigastuse korral või kui vastas on ilmselgelt nõrgem klubi Austria liigas. Muidu võiks nad ehk veel paremad olla. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn