League of Estonia season 9

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H20 (153)


ee Balthazor >> saturday october 31 - 17:18
Fffuuuuu.... ja läheb peale 3-5-2...
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> saturday october 31 - 17:35
...ning see veab absurdsel kombel välja tänu sellele, et Pebre tervenemine jäi paar minutit hiljaks.
Ning Torrese ühe teooria kohta apelleerimiseks: mäletad, kui ütlesid, et pennude lööjat pole mõtet määrata, sest süsteem valib automaatselt ise parima. Kas pärast Sagnat oli Tõnnisson tõesti mu parim valik?? Või mänguaegsete puhul ei toimu seda, et rakendab oma põhioskust näiteks kaitsja, poolik või värku? Tõnnissoni scoring on 3,75 :D
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> monday november 2 - 09:36, Edited monday november 2 - 09:36
kuidas see vormelisõitja seal väravalööjate tabelis nüüd on?
nz Luke Broadcast
Newbie
Registered2013-09-18
ee Taavi >> monday november 2 - 10:43
Sai hooaja vahel õli vahetus tehtud
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> monday november 2 - 15:25
Ei saanud pihta. Ju tean liiga vähe vormelisõitjaid.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> monday november 2 - 15:34
Jarno Trulli , sai kunagi vormelit sõidetud aga kolis eesti liigasse jalkat toksima vast
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> monday november 2 - 17:56
Täna on mul kõik valesti läinud: noortekarikas tuli vigastus, mille tõttu platsile saanud mängija eksis penaltiseerias; liigamängus jäi 2000 vaatajat puudu, kuigi piletid said välja müüdud ja puha ning ka mäng ise õnnestus kaotada juba pildiliseltki. Kõige hullem on see, et staadioni võin nüüd pikemaks ajaks maha matta. Sel hooajal on kalender selline, et pole võimalustki.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> monday november 2 - 18:24
Nüüd tuleb meelde et olen sellist nime kunagi kuulnud jah aga pole mu aktiivses mälus.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> tuesday november 3 - 17:56
Millal õnnestuski viimati vastasmeeskond täiesti nullil hoida, ei mäleta. Ning seda olles ise ainus NT-vaba tiim Meistrikas :D pole vist kedagi üheski shortlistis isegi. Muidugi pole tänasest 35K staadionist muud tolku kui et raha tuleb. Seda ikka vaja.
ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> tuesday november 3 - 23:40
Tänast vaadates tundub et mu ennustus võib tõeks minna kui kolmanda liiga klubist saadakse jagu läbi häda lastes tollel valitseda. Olnuks eks-Kickersil esimene värku terve küll siis Reinhard oleks ka kukkunud lisaks Chargersile. Ning sellejärel saad täiesti kuivalt pähe otseselt konkurendilt ilma et mingit võimalustki olnuks. Isegi mitte üht möödalööki. Või on kolmandas nii kõvad botid?
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
nz Luke Broadcast >> wednesday november 4 - 08:59
chargers, jäid karikas toppama v? :D
nz Luke Broadcast
Newbie
Registered2013-09-18
nz Luke Broadcast >> wednesday november 4 - 13:49
wow, Jarno Trulli jätkab hävitustöid
nz Luke Broadcast
Newbie
Registered2013-09-18
ee kivipea >> wednesday november 4 - 14:54
Peale sinu viimast kommentaari on ta jah 3 mänguga 4 löönud. Ma arvan et tõsine Soome mees ei saanud keerulistest naljadest aru ja läks vihaseks.
ee kivipea
Newbie
Registered2014-05-10
ee Taavi >> wednesday november 4 - 16:15
Võid oma meeskonna nime Toyotaks või Minardiks ära muuta , ainult teist pilooti on veel vaja
ee Taavi
Community admin
Registered2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> wednesday november 4 - 19:15
Inglise liigast mingi hämiltoni nimelise neegri ikka leiab vast.
ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back